Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, hogy egy iPhone 4s jobb...

Igaz, hogy egy iPhone 4s jobb a legújabb, legdrágább Androidnál?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta.Szerintem igaza van

2016. okt. 7. 16:54
1 2 3 4 5
 31/43 anonim ***** válasza:

Én2 dolgot bírok az ilyen összehasonlításban:

1. iphone vs android...

What? Egy készüléket hasonlítgatnak egy op. rendszerhez...

2. Amikor bevág valaki egy szöveget, hogy neki iphone-ja (4s pl.) van és tudja, hogy az jobb, mint egy androidos csúcsmobil miközben nincs is androidos csúcsmobilja...


Szóval...

Míg valakinek nincs összehasonlítási alapja, addig ne okoskodjon. Amíg nem tudja valaki, hogy mi a különbség az iphone és az android közt (--> iphone az egy hardver, android pedig egy szoftver), az ne írjon, mert csak vicc tárgya lesz...

2016. okt. 9. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/43 anonim ***** válasza:

iMessage=hangouts ? :-D


Na itt végre bebizonyitotta valaki hogy mennyire nem értik az emberek a lényeget! :-D

Asszem akkor se értette volna meg ha látta volna a keynote-ot ezelőtt

2016. okt. 10. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/43 anonim ***** válasza:
Mit kellett volna látni azon a nagy Keynoteon?! Az apple megint úgy állított be dolgokat mintha húdeinnovatívok lennének. Az iMessage is tele van fos haszontalan funkciókkal, amik egy 10 évesnek okoznak örömöt. Ennyi.
2016. okt. 10. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/43 anonim ***** válasza:
#33-as nem csoda hisz az apple kb a 3 éves korosztálynak tervezi a mobilját.
2016. okt. 10. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/43 anonim ***** válasza:

#33 te bizony nem lattad a keynote-ot, de ha lattad volna akkor sem ertettel volna belole semmit :-D (ezt az eddigi pattogasodra alapozva vezettem le :-D )


Szoval: iPhone-ba beteszed a SIM-et, wifit aktivalod, megcsinalod az Apple ID-t es belepsz vele az iCloudba. Aktivalod az iMessage-t. Az Apple szerverein megjelensz az adatbazisban az icloud akkontoddal es a telefonszamoddal.

Egy masik, neked ismeretlen emberke a vilag tulso sarkarol vagy akar Mari neni a szomszedbol ugynazt csinalja mint te.

Te kinyitod az iMessage-t es beirsz egy telefonszamot (a Mari neniet vagy az ausztral mukiet mindegy) amire akarsz kuldeni egy SMS-t. SMS-t mondtam, ugye, mert ez lenyeges. Te ebben a pillanatban csak annyit tudsz hogy uzenni akarsz SMS-ben valakinek. Ahogy beirtad a szamot es elkezded irni az uzenetet a partner telefonszamja zoldrol kekre valt, mert az Apple szerver latja hogy te olyan valakinek akarsz irni akinek iPhone-ja van es aktiv az iMessage-je. Megirod az uzenetet es alkuldod. De a telo NEM SMS-t kuld, hanem iMessage-t.

Es ez mindenfele progi felhaszanalasa nelkul, es mindenfele "buddy list" (hogy eljek Jobs szavaval) nelkul.


Szoval most mar ertitek miert hulye aki azt mondja hogy az iMessage = Hangouts ?

2016. okt. 10. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/43 anonim ***** válasza:

Ja es meg annyit hozzatennek hogy ugyanezt csinalja a telo a FaceTime-al, ha hozzaadsz valakit a kontaktokhoz akinek van mar iPhone-ja akkor az Apple szerver automatikusan bejeloli neked hogy hivhatod FaceTime-on.


A HomeKit -et mar nem is emlitem mert az androidosoknak magas lenne a lec, nem tudnak megerteni mi az az iCloudon keresztul torteno automatizalas es mi benne a lenyeg.

2016. okt. 10. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/43 anonim ***** válasza:

és pl a Viber nem ugyanezen az elven működik kb?!



De, láttam a keynote-okat. Az utolsó kettőt az elejétől a végéig követtem élőben... de mindegy, Én nem bizonygatok neked semmit mert nem látod a fától az erdőt.

2016. okt. 10. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/43 anonim ***** válasza:
Hát igen attól még az apple minden sz@rért csinál egy külön alkalmazást és ad nekik egy hül.ye nevet attól még nem lesznek jók. Persze olyan ájfónfanok mint pl te ezt sosem fogják belátni
2016. okt. 10. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/43 anonim ***** válasza:
#37 de igen, a viber is telefonszam alapjan regisztral. De errol beszeltem, az is egy plussz progi. Es ha akinek uzit akarsz kuldeni nincs viberje akkor nem megy.
2016. okt. 11. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/43 anonim ***** válasza:
#38 az iMessage-t nem kell telepiteni, benne van az iOS-ben. Ahogy a #37-es, Emese te sem erted mi a lenyeg. Leulhetsz egyes.
2016. okt. 11. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!