Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Igaz, hogy egy iPhone 4s jobb...

Igaz, hogy egy iPhone 4s jobb a legújabb, legdrágább Androidnál?

Figyelt kérdés
Egy ismerősöm mondta.Szerintem igaza van

2016. okt. 7. 16:54
1 2 3 4 5
 21/43 anonim ***** válasza:
100%
Akkor most hosszasan indokold meg kérlek, miért is jobb a 4S egy csúcskategóriás droidnál. Hajrá... Pont az ilyen emberek miatt nézik totál idiótának az iphone usereket (teljesen jogosan). Én is SE-t használok, de nem szartam össze magam valahogy az almatól és az ios-től.
2016. okt. 8. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/43 anonim ***** válasza:
4s már egy 20ezres androidnál is gyengébb nem hogy egy csúcsnál... Az ilyen hül.yék miatt mint a kérdező tart ott az apple ahol. Hiába ad ki rosszabbnál rosszabb telefonokat így is megveszik. Marketing GUYS marketing
2016. okt. 8. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/43 A kérdező kommentje:

Nem vagyok informatikus,nem tudom elmondani hogy működik.De mi köze van a használhatóságához és a bennr lévő lehetőségekhez?Annyit tudok,hogy az Android nyílt forráskódú,így akárki hozzáférhet,míg az IOS zárt forráskódú és csak az Apple termékeken lehet.

Hogy mi a jobb a 4S-ben?Hát az,hogy nem Android,hanem iOS.Illetve,hogy nem péklapát méretű.Lehet,hogy a csúcskategóriás Androidok erősebbek,de ezek csak számok.Nem lehet észrevenni a különbséget.Ez olyan,hogy vehetsz egy olyan autót,ami tud menni 300-al,de minek,hisz az autópályán is max. 130-cal mehetsz.

2016. okt. 8. 13:54
 24/43 anonim ***** válasza:
Fogalmad sincs ezek szerint, h mi a különbség az ios és az android közt, de ha almacsutka van rajta csak jó lehet, az autós hasonlatodat folytatva, ezek szerint az első szériás smartok jobbak az új 5ös bmwnél mert kisebbek és mercédesz logo van rajta, kit érdekel, hogy könnyen borul.
2016. okt. 8. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/43 anonim ***** válasza:

Kérdező tehát akkor normális indokod nincs? Mert ez a 2 dolog nagyon szubjektív.


Rengeteg embert zavar a kis kijelző, semmit nem lehet rajta csinálni


IOS meg nem jobb mint az android.

2016. okt. 8. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/43 anonim ***** válasza:
7%
Érdekes hogy egyesek szidják az iOSt de sosem próbálták. Annyit tudnak hogy az android nyílt és hogy az milyen faxa, de nem értik miért jo az iCloud, nem értik miért nem kell az iMessage-ben buddy listre felvenni azt akivel csettelni akarsz, nem is hallotak a homekit biztonságárol és lehetne sorolni...
2016. okt. 8. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/43 anonim ***** válasza:

Kedves #26

Én úgy mondom,hogy a droid jobb (és nem szidom az IOS-t!) hogy fél évig I6Plust használtam. Nekem sokkal jobban fekszik a droid. Ez van...

2016. okt. 8. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/43 anonim ***** válasza:
100%

"Érdekes hogy egyesek szidják az iOSt de sosem próbálták. Annyit tudnak hogy az android nyílt és hogy az milyen faxa, de nem értik miért jo az iCloud, nem értik miért nem kell az iMessage-ben buddy listre felvenni azt akivel csettelni akarsz, nem is hallotak a homekit biztonságárol és lehetne sorolni..."


iCloud=Google Drive

homekit=google home, xiaomi okos esztközök, de ott a többi gyártóé is

iMessage=hangouts


csókolom, amúgy meg iphone SE-m van, de ettől még nem tartom csúcsszuper telefonnak az iphone 4s-t, pláne nem egy csúcskategóriás Android készülékkel szemben, sőt az se, ami alig fél éves messze nem állja meg a helyét egy felső középkategóriás android készülékkel szemben

2016. okt. 8. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/43 anonim ***** válasza:
100%
Nálam is az SE utódja valószínűleg az aktuális OnePlus modell lesz... :D Egyszerűen nem látom azt a pluszt az iosben ami miatt maradnék az iphonenál... ez van
2016. okt. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/43 anonim ***** válasza:
Na mert ez nem híres szlogen mert sosem próbáltuk.... Sajnos próbáltam több modellt is, volt is.... Régen még jó is volt a konkurenciával szemben, de ma már nem tud lépést tartani a droiddal szemben... Ez van, sajnálom.
2016. okt. 8. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!