Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Internetezni nektek mi jött...

Internetezni nektek mi jött be jobban ios vagy android?

Figyelt kérdés

1) Nem akarok android vs ios harcot

2) Ha lehet olyanok válaszoljanak akik mind a két rendszert próbálták már



2016. okt. 10. 21:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
36%
Netezni mindegy, ha chromeot használsz, a safari szar
2016. okt. 10. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
iOS, Safari
2016. okt. 10. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
0%
Android Opera mini, mert nagyon jól.lehet vele spórolni
2016. okt. 11. 06:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Én a Chrome-ot preferálom, azt használtam Androidon és most iOS-en is, és szinte semmi különbséget nem látok!


Egyetlen bánatom iOS-en, hogy nem lehetséges alapértelmezett böngészöönek beállítani, igy minden link alapértelmezetten a Safariban nyílik meg, ahol persze még egyetlen jelszavam sincs mentve...


Továbbá érdekes különbség, hogy míg Androidon be lehet állítani a Facebook alkalmazásban, hogy a linkeket külsöö böngészöövel nyissa meg, addig iOS-en erre nincs lehetööség! Persze megnyitva a linket plussz 2 gombnyomással át lehet térni külsöö böngészööre, de persze akkor is csak a SafarIban!...

Pl. a YouTube linkek megnyitása úgy néz ki: rányomok a linkre > megnyílik a Facebook belsöö böngészööjében > rányomok a Safariba való átlépésbe > a mobik weboldal felajánlja, hogy térjek át az alaklmazásba, rányomok > végre az YouTube alaklmazásban nézhetem a videót, persze ez a szükségeshez képest szokszoros kattingatással és internetforgalommal járt....

Itt látszik az Android nyújtotta szabadság, akinek ez szempont mindenképpen Androidos eszközt vegyen, én azt ajánlom!

2016. okt. 11. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Az iOS tobbfele internetes oldal technologiat ismer fel mint az Android. Legalabbis en meg nem talakoztam olyan videoval amit ne jatszana le, olyan linkkel amit nem nyitna meg.
2016. okt. 11. 10:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
51%

Én is szintén s Chrome-ot használtam mindkettőn. A legjobb böngésző. Eleinte mindkettőn teljesen jól tudtam használni, aztán a Samsungom elkezdett bedögleni, utána váltottam ios-ra. De ha van egy valóban jó Androidos telefonod, akkor azon is teljesen jól lehet netezni.

Az ios-nak az az egy apró hibája van, amit az előttem lévő is írt, hogy csak a Safari lehet az alapértelmezett böngésző, de akinek az bejön, annak ez nem lesz gond :D

2016. okt. 11. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Androidom van, volt Windows 1 hétig IOS 2 napig (kölcsön telo), nekem IOS-ra nincs felesleges 100-200ezrem, Phone alapjáraton nem játszik így maradt az Android
2016. okt. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
chrome
2016. okt. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat

5# én egyedül valami olyan gif/video félét találtam amire azt írta ios hogy nem ismeri fel androidon pedig lejátszotta

(már nem tudom hol volt)

Ezért is írtam ki a kérdést hátha még volt hasonló ilyen dolog

2016. okt. 11. 20:31
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekem az iOS10-ben a gifet lejatssza, sőt ki is lehet menteni, küldeni üzenetben mindenhol mozgókép van. Neked milyen iOS van?
2016. okt. 12. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!