Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Xiaomi redmi 3s prime problémák?

Xiaomi redmi 3s prime problémák?

Figyelt kérdés

Ma érkezett meg a telefon, amit már nagyon vártam, és kissé csalódott vagyok.

Van pár kérdésem és remélem valaki tudja rájuk a választ.

1. Komolyan nem tudok saját háttérképet beallitani? Csak az alap hattereket engedi, pedig a kepeimnel kiirja hogy háttér beállítása aztán közli hogy a képet nem sikerült beallitani. Én vagyok a bena vagy ez ilyen?

2. SwiftKey billentyűzetet használok hozzá, és néha átváltja magától a témát. Előző telefonomnal eddig ilyet sose csinált. Ez most akkor mi?

3. Saját csengőhangot se tudok beallitani? Csak az alap kínai vackok vannak?

4. Messengeren küldtem hanguzenetet, amit visszahallgattam. Hát majdnem elsirtam magam... Komolyan ennyire f@s a mikrofonja?! Ennyi pénzért kaptam egy nagy kupac sz@rt??? Ennél még a Navon Mizum mikrofonja is ezerszer jobb volt. Kérlek, mondjátok hogy be tudom állítani hogy ne legyen doboz hangja. Vagy hogy telefonálás közben nem ilyen gagyi...

Nagyon el vagyok keseredve hogy esetleg mégsem olyan jó a telefon, mint ahogy mondják. Valaki, segítsen, könyörgöm!



2016. okt. 11. 23:56
 1/6 Argloss ***** válasza:

Meglehet, hogy valami érdekes fajta ROM van rajta ami tele van ilyen hibákkal.


Itt olvasgass:

[link]

2016. okt. 12. 00:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Honnan rendelted? Amúgy jó hogy nem már azzal jösz hogy hú de sz@.r a mikrofonja.... 50ezer forintért mit vársz hogy mosogatni is megtanuljon?
2016. okt. 12. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Először is próbáld meg valami normális ROMot felrakni rá, ha nem megy akkor szerviz.50 ezer forintér a legjobb ajánlat, ha ez nem elég akkor irány az istyle.
2016. okt. 12. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Eustockrol rendeltem.

Persze hogy nem várok tőle sokat, csak azt hogy legalább tudja amit eddig a kis tok olcsó Navonom is tudott...

2016. okt. 12. 07:52
 5/6 A kérdező kommentje:
Nem tudom milyen ROM van rajta, nem is értek hozzá hogy kéne másikat rakni rá. De például 100%ban magyar, szóval nincs vele baj. De mondom, nem értek hozzá.
2016. okt. 12. 07:53
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


itt érdeklődhetsz még, hátha van szoftveres megoldás.

2016. okt. 13. 12:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!