Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit csinjak ha nem kapcsol be...

Erique01 kérdése:

Mit csinjak ha nem kapcsol be a telom?

Figyelt kérdés

Sziasztok Samsung Galaxy core plus már kicsit idős . Egyszerűen kikapcsolodot és akkármit csinálok vele nem akar be kapcsolni még a töltést sem mutatja. Már próbáltam kiven az aksit meg visza rakni de az sem jó.tudnátok segíteni? ( nem szeretném lecserélni mert eddig nagyon jó kis telefon volt és imádom csak most nem tudom mit csináljak)előre is köszönöm.

Negatív megjegyzést nem kérek kaptam itthon eleget.



2016. okt. 14. 10:35
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem, ha nem értesz hozzá, akkor vidd el szervízbe!

Mert ha a töltést sem mutatja, akkor az akkumulátor ment tönkre, vagy vmi hardver problémája van.

2016. okt. 14. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Keríts egy másik akkut bele.
2016. okt. 14. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Merd le az akku van valami fesz? Kb 3,7Volt? Ha annal sokkal kevesebb van akkor az aksinak annyi, vegyel masikat.
2016. okt. 14. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!