Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Érdemes még microsoft -os...

Érdemes még microsoft -os telefont venni?

Figyelt kérdés

Ahogy látom mintha megtorpant volna a fejlesztése. A T-mobilnál egyet se lehet kapni, máshol a kapható típusok 80% -ból hiányzik a 800MHz (szerintem fogalma sincs aki megveszi, hogy ez baj).


Nekem viszont eddig egy Win 8 -as archos telefon amit a valaha volt telefonjaim közül a legjobban használható, stabil és ár/érték arányban is rendben van. Az én számomra.


Lassan ideje lenne lecserélni, vennék is microsoft -os telefont megint, de az aggaszt, hogy lehet ki fognak futni ezek a telefonok és nem lesz túl sok alkalmazás, támogatás hozzá.


2016. okt. 14. 14:58
1 2
 1/17 anonim válasza:
66%
Nem
2016. okt. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 JulesM111 ***** válasza:
100%

Nekem van kb. fél éve egy 950-es. Elviselhető, olyan Windowsoson működik...

Alkalmazástámogatás szinte semmi, nagyon gyenge a mainstreamhez képest.

Őszintén, megbántam a Microsoftos telót.

2016. okt. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%
Régen sem volt érdemes, de most már főleg nem az. A fejlesztése pedig nem megtorpant, hanem konkrétan megállt, nem gyártanak már többet. A Nokia elvileg a közeljövőben visszatér majd, de már androidos telefonokat fognak csinálni. Ők belátták, hogy a wp halott, és a kutyának sem kell.
2016. okt. 14. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 bp1985 ***** válasza:
38%
Nem. Nem véletlenül 7% a piaci részesedése...
2016. okt. 14. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
100%
Hol láttál te 7%ot?Sosem volt annyi, jelenleg 1 % alatti
2016. okt. 14. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:

Régen is nagyon határeset volt, sosem volt egy jó rendszer, de jó irányú fejlesztésekkel akár korrekt is lehetett volna.


Alapvetően 2 dolog terjedt el róla:

Kis gépigényű, alsó kategóriában is gyorsan fut és stabil. Na hát ezekből nagyjából egyik sem igaz.


Alapvetően alsó kategóriában se stabil nem volt, se gyors. Lehet hogy a rendszer gyorsnak tűnt, viszont az alkalmazások kifejezetten lomhák és szarok. Minden megtalálható, de mégsem olyan kifinomult mint az iOS vagy Android esetén. Ráadásul használatnál ugyanúgy merült mint az állat.


Na meg onnantól szállt el minden előnye, hogy megjelentek az olcsó, de viszonylag minőségi, kiforrott kínai telefonok, Vernee, Xiaomi, Meizu, stb. Fejlődgetnek már 1-2 generáció óta, az android rendszer maga is kifinomultabb lett, mindezek mellé bivaly erős hardver párosul még alsóbb kategóriákban is.


A másik igazi nagy átverés a frissítés. Anno iOS szintű "minden telefon megkapja évekig" típusú frissítésekről volt szó, aztán csak nem jött az a Win10, majd kiderült hogy nem is minden telefonra jön, aztán mikor megjött sem lett olyan mint amilyenre várták.

2016. okt. 14. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 bp1985 ***** válasza:
Akkor régi statisztikára emlékszem, mert volt 7% is.
2016. okt. 14. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 A kérdező kommentje:

Az a fura, hogy a válaszadók szerint nem hogy most nem jó, hanem sose volt jó a microsoft -os telefon.


Nekem meg pont az ellenkezője a tapasztalatom. Voltak androidos telefonjaim, nem is noname, hanem Samsung, Sony, igaz nem méregdrága. De tegyük hozzá amikor megvettem se nem tudtam, se nem mondta senki, hogy ezek csak vacakolni lesznek jók androiddal és csak nyűgöt veszek a nyakamba.


Aztán vettem egy archost, ami win 8 -al teljesen patentül működik. (Ahhoz képest került újonnan függetlenül 17.000 Ft -ba és a mai napig működik) Soha nem volt még ilyen használható telefonom.


Azon gondolkoztam, hogy vennék microsoftos telefont, amíg még lehet :))

2016. okt. 15. 09:51
 9/17 anonim ***** válasza:
100%
Az olcsóbb Samsung és Sony mobilokkal mindig is baj volt, ezeknek a helyét már átvették a sokkal jobb teljesítményű kínai mobilok
2016. okt. 15. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
36%

Helló,


Ha neked bejön a Windows telefonon, akkor vegyél nyugodtan, ne arra alapozz, hogy más mit talál jónak.

2016. okt. 18. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!