Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mobilomon kevés a tárhely...

Mobilomon kevés a tárhely ezért nem tudok appokat telepíteni mindig kiírja hogy töröljek le felesleges alkalmazásokat. De egyetlen egy sincs amit felkínál?

Figyelt kérdés
Viber volt az egyetlen azt le is töröltem mégsincs elég használható tárhely viszont minden levél duplán jön mert e mail fiók és gmail fiók is van az egyiket ki törölhetem anélkül hogy a másik is eltünne??
2016. okt. 16. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
talán, előbb nézd át a zene/képek/videók részt. Milyen telefon?
2016. okt. 16. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az e-mail fiókot szüntesd meg. Nem kell azért törölni. Így csak az ikonja marad. Vagy működtesd az e-mailon a g-mailt, és a külön g-mail app. ot töröld.
2016. okt. 16. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

És hogy tudom az email fiókomat megszüntetni?

azt szeretném inkább mert az 147 mb a gmailem csak 47

de ha bemegyek az alkalmazás információkba akkor az email nél nincs lehetőségem törlése

kényszerített leállítás és adatok törlése ezt a kettőt kinálja

a képek videók az sd kártyára mennek nem terhelik a belső memóriát

2016. okt. 16. 22:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!