Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Microsoft telefonnál mit kell...

Microsoft telefonnál mit kell tennem?

Figyelt kérdés

Most tettem gyárira a microsoft 640es telefonomat igen ám de az áruházbúl nem tudok letölteni semmit mert azt akarja hogy regisztrájak családot ez én megis probáltam felnötnek tettem a meglévö microsoft fiokolat majd meghivtam gyemeknek az új minrosoft fiókot amelyel a telefonnal jelenkeztembe Igy a laptomom a meglévő fiókkal felnőt lenne a telefon meg gyermek az új fiókkal, De nem merrt mér?!!! ha meghivtam gyereknek a fiókot és telefonnal bejelenkeztem berakta felnőtnek és a gyereknél még mindig a meghivás elküldve felirat virit hol ott elfogattam és betette felnőtnek...


Helyesirás miatt ne haragudjatok egy pöpet ideges vagyok..



2016. okt. 17. 19:10
 1/4 A kérdező kommentje:

Tehát újra probálkoztam de igy se ime a meghivó elfogádása elött

[link]

Majd miútán elfogadtam bette felnőtnek és nem gyereknek pedig, a lényeg az lenne hogy a 447 legyen a gyerek (telefon)-új a 446 a laptom-meglévő

[link]

2016. okt. 17. 19:35
 2/4 anonim ***** válasza:
Van baj elég!
2016. okt. 17. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Csinálsz egy Microsoft fiókot magadnak ahol beírod hogy elmúltál 18 éves és használod a telefonod.

Minek ez a család a sok gyerekkel???

2016. okt. 18. 04:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Tényleg akkor a kiskorúság miatt szivat OHHH hogy nem jutott eszembe köszönöm szépen:DD
2016. okt. 18. 05:08

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!