Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Gyártói garanciát utólag...

Gyártói garanciát utólag "vehetek" telefonra?

Figyelt kérdés

Erről van egy korábbi kérdésem, de ez most egy másik ötlet.


Venni szeretnék egy Sony Xperia Z3+ Dual (E6533) telefont, de ezt már csak GSM boltokban tudok venni online, ahol bolti garanciát adnak. Viszont ennek még mindig van olyan hardvere, mint a Z5-nek, és ez 90 ezer.


A kérdés az, hogy ha tegyük fel, megjön a cucc, és itt van a kezemben, akkor a Sony Mobile-nál beregisztrálom. Kéri azt is, hogy hol vettem, ott a nagyobb boltok vannak felsorolva, de van olyan, hogy "egyéb". Igazából ez mindegy is. A lényeg az, hogy a termékregisztráció után valamilyen módon tudok rá venni gyártói garanciát bizonyos összegért?



2016. okt. 19. 22:10
 1/3 bp1985 ***** válasza:
Nem, mivel a gsm boltos telefonok legtöbb esetben valamilyen függők voltak, és illegálisan lettek függetlenítve. Emiatt is írják oda, hogy ne frissítsd, mert "gari" vesztéssel jár.
2016. okt. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ez komoly? A GSM boltos telok valami szolgaltatotol vannak atveve es illegalisan kikodolva?
2016. okt. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

[link]


Igazából átgondoltam a dolgot, és a Z3+ lehet, hogy hardveresen oké, de elavult. Helyette ezen a linken lévő mobilt néztem. Az ára a legjobb, csak ez mégis bizonytalanít, pláne, hogy ha megnyitjátok a linket, 1 év gyártói garancia van ígérve. E-mailben meg is kérdeztem a boltot, és azt a választ kaptam, hogy valóban van rá gyártói garancia, és bármelyik Sony szervizbe vihetem, ha valami probléma van vele.


Nos, ebből kifolyólag rákérdeztem arra is, hogy a My Sony-ban lehet-e regisztrálni, és a telefont teljes körűen elismeri a Sony, mint hivatalosan vett telefont, ezáltal kereshetem a Sony ügyfélszolgálatát. Most erre várom a választ.

2016. okt. 20. 18:11

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!