Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonomra másolok sok...

A telefonomra másolok sok képet, de azok kis méretűek, és nagyon lassan másol, olyat is kiírt hogy még 1 nap van hátra, mit tegyek?

Figyelt kérdés
2016. okt. 21. 19:05
 1/6 |Orfeusz| ***** válasza:
Milyen sok képet és milyen telefonra? Mekkorák a képek? Kábellel másolod vagy vezeték nélkül? Esetleg neten keresztül?
2016. okt. 21. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Elég sok. Android 6.0, kábelen, memóriakártyára. De egy kép átvitelére is kb. 3 mp-et kell várni, és ez beszorozva durva kicsit.
2016. okt. 21. 19:13
 3/6 anonim ***** válasza:
Minek a telefonra a sok kép?
2016. okt. 21. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mi közöd hozzá már ha nem haragszol?? Ezért, csakis ezért vettem 64-es kártyát, nem arra van?? Itt a kérdező kérdez, te meg válaszolsz ha tudsz!
2016. okt. 21. 19:17
 5/6 anonim ***** válasza:
Másik kábel? Másik usb port? Belső tárhelynél is ilyen lassú? Milyen a microsd (márka?,class?)
2016. okt. 21. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

Másik portot használtam, és a saját kábelével (aki nem értené, ami hozzá volt), nem tudom hogy ott is lassú-e.

Nem az a gond hogy nagy mennyiség, úgy megérteném hogy több idő, de ahogy egy darabot átmásol, az az egy darabhoz képest nagyon sok.

Kingston class 10. Amúgy tényleg, most elfelejtettem kiírni, hogy csak normális válaszokat kérek:s

2016. okt. 21. 19:28

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!