Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Telefon tokot ebay-ről, vagy...

Telefon tokot ebay-ről, vagy aliexpress-ről? Vagy máshonnan kéne?

Figyelt kérdés

Hány százalékos eladótól érdemes? 98,5-től már jó?

Úgy tudom aliexpressen vevőktől is vannak kommentek, de nem találom.


2016. okt. 29. 13:45
 1/4 anonim ***** válasza:
Az az 1000-1500 forint amit elbukhatsz, nem nagy tétel. Ha látod hogy több tíz-száz darabot adott már el a hirdető, nyilvánvalóan egy kereskedőről van szó, ők pedig nem szokták átverni a vevőket. Ha van is negatív értékelés, az általában a postázásnál elveszett csomagokról szólhat, amihez az eladónak nem sok köze van.
2016. okt. 29. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem tokot nyugodtan rendelhetsz ebay-ről. 500-1000 forint között tök jókat lehet kapni. Esetleg lehet, hogy vécépapír guriga fog érkezni tok helyett. De ha van egy 200.000 forintos telefonod, akkor az az 1000 forint nem oszt, nem szoroz.
2016. okt. 30. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
93%
Mostnem értem a korábbi kommentelőket... kérdező, ha esetleg szar amit küldenek, akkor lehet reklamálni, és visszakapod a pénzed. Nem fog elveszni sz az 1000-2000 forint sem, csak írni kell az eladónak. Amúgy aliexpressen úgy 97-98%-tól szoktam rendelni, ebayen inkább 98-99%-ostól. Ali-t kicsit jobban szeretem, mert vannak a vevőktől képek, ahogy írtad. Az adott terméknél lentebb görgetsz a leírás alá, és van olyan, hogy feedback, és ott.
2016. okt. 30. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Én csak ebayról rendelek,licitálgatok legdrágább tokom 1500ft volt barátnőmnek a többi 40-200ft között licitel!

Én max 98,5%-ostol vásárolok az alatt nem

2016. nov. 2. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!