Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak?

Milyen telefont válasszak?

Figyelt kérdés
Karácsonyra anyuékkal kiegyeztem hogy kapok új telót mert a mostani iszonyat rossz…minden pillanatban befagy→Samsung galaxsi trend plus.Nem vagyok otthon ebbe a témaba,teljesen sötét a kép hogy melyik telefon lenne jó.Álítólag a Samsungok hamar elromlanak…Nekem Lenovo tabom van,teljesen meg vagyok vele elégedve,így azon is gondolkoztam,de azért a telefon mégis más.Ha meg akkor lenovo lenne,de még ott a kérdés hogy melyik?De a Huawayen(ha így kell írni,bocsi)is gondolkoztam…Ahh…tényleg nemtudom milyen legyen,minden véleményre kíváncsi vagyok!Iphone az meg draga lenne,szóval ilyen drágább,új telefonokat nemhiszem hogy ki tudnák könyörögni.😥

2016. okt. 29. 16:30
 1/4 anonim ***** válasza:

Kikönyörögni egy telefont sem érdemes.

Itt egyszerűen add meg, mennyi a maximum keret, mert láthatatlanban ide lehetne írni a Samsung Galaxy S7 Edge-t is.

2016. okt. 29. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim válasza:
Fontos tulajdonságok, ár?
2016. okt. 29. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azért nemadtam meg árt mert nemtudom forintba,csak euróba:200-300€
2016. okt. 29. 21:53
 4/4 anonim ***** válasza:

Itt pedig, Euróban vannak megadva az árak:

[link]

Innen a Vernee, Xiaomi, Asus, Alcatel, Sony, Huawei, LG, Lenovo és ZTE márkájú mobilokat ajánlanám. Sajnos az One Plus 3, már a drágább kategóriába tartozik, pedig az is nagyon jó okostelefon.

2016. okt. 29. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!