Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont válasszak?

Milyen telefont válasszak?

Figyelt kérdés
Kinéztem magamnak egy telefont, Xiaomi Redmi Note 3 Pro. Véleményeitekre lennék kíváncsi, vagy ha esetleg van jobb ötletetek ilyen árban kérlek osszátok meg. Ha tudtok kérlek mondjatok megbízható oldalt ahonnan akár ezt a készüléket meg tudom rendelni, köszönöm!

2016. okt. 31. 20:51
 1/6 meszike91 ***** válasza:

eustock.eu


A telefon teljesen jó.

2016. okt. 31. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nekem majdnem egy éve ilyen telóm van, és teljesen jó. honorbuy-on vagy geekbuying-on vettem, már nem emlékszem, de ha most vennék, már a 4-est venném. Szintem ugyanannyiért megkapod.

Mire vagy kíváncsi? Szép képe van, minimum 2 napig bírja, minden azonnal megtörténik rajta (azaz gyors mint állat), csak eléggé kínai. Sok lebonthatatlan kínai app van rajta, ha minden értesítést kikapcsolsz, akkor is értesít kínaiul naponta, akár sms-ben is. Ha ezt a kis kellemetlenséget kibírod, akkor kb 50ért lesz egy S6 szintű telód.

2016. nov. 1. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Utolsó Ezzel az S6 szintel vitatkoznék, bár kétségtelen hogy van amiben jóval jobb.

Ha eustock-ról veszed, teljesen magyar lesz, ill. Nincs rajta semmilyen kínai cucc :)

2016. nov. 1. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Értem, köszönöm! Ha magyarországról veszem (pl supergamer.hu) akkor sem lehet semmi gond, igaz? Bár ez nem is fontos, szerintem a ti általatok említett oldalakról is vehetem. De mondják, hogy a MIUI hetente frissül, ez hogyan működik? És a fényereje jó? Egyébként a 4-el én is szemezgettem, de az lassabb kicsivel és a kamerája is gyengébb. :( pedig az szebb.
2016. nov. 1. 10:08
 5/6 anonim ***** válasza:

Supergamer.hu-ról én nem tudok nyilatkozni, nem ismerem.

Frissítést hetente kapok. Általában kb 30 percig tart. Nálam melegedést kelt (Vicces hogy kb sose melegszik csak ha frissít) Igazából neked semmit sem kell csinálod, jelzi ha jön a frissítés.

Fényerő szerintem jó. Bár én sose szoktam tűző napon regényeket olvasni.

2016. nov. 1. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
És ha mondjuk Geekbuyingról veszem, akkor lehet utánvétellel? És akkor euro-ba kell fizetnem? Köszönöm a sok választ!
2016. nov. 1. 15:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!