Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Tényleg vannak jobb telefonok...

Tényleg vannak jobb telefonok mint az iphone? Vagy legalább olyan jó?

Figyelt kérdés
Sokszor hallottam már hogy a mostani samsung telefonok is vannak olyan jók mint egy iphone. Tudnátok nekem ilyeneket sorolni? Vagy valami valakinek bármi tapasztalata? Nekem például fontos hogy jó kamerája legyen, sok tárhely, ne csak első hónapban legyen gyors, hanem kb másfél év után se gaggyon le és úgy működjön mintha új lenne.
2016. nov. 2. 08:45
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen rendben van, hogy gyartanak 4 colos csucskeszuleket. Kovethetne a tobbi gyarto is ezt a vonalat. Attol, hogy az android regebben csak a kijelzomeretben tudta felulmulni az iphonet, meg nem kellett volna elterjeszteni a hulye 6 colos telefonokat. Aemmi ertekme barki barmit mond. Ha nagy kijelzot akarok, tabletet veszek, otthoni hasznalatra tokeletes. A telefon akkor jo, ha zsebbe kenyelmesen elfer. En ferfibletemre sokallok 5 colos kijelzot is a teloba, mert bar a 6 colt is kebyelmesen tudnam kezelni, zsebbe idegesit, es nezegettem, higy androidba talalok-e 4 colos csucskeszukeket, amelyik azt tudja, mint egy galaxy s7 pl, csak kis meretben, de ott erre nem gondoltak.
2016. nov. 4. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Pedig pont ez a tökéletes dolog.

Megtudod rajta csinálni azt amit egy telefonon és amit egy tableten.

Ez már csak apple marketing hogy vegyél egy Iphone-t, egy ipadet, és egy macbookot is. Nagy kisebb még kisebb. Nesze neked több mint egy milla :D

Viszont szerintem jelenleg egyetlen egy apple telefonnak van értelme a piacon mégpedig az SE, főleg lányoknak. Viszont korlátozott a felhasználása, játékra, böngészésre, mint pedig videóra. Sajnos ezekre borzasztó kicsi a 4 inch. Viszont telefonálni, chatelni kiváló, ráadásul kompakt. Ha nem apple marketing alapján gyártanak/árulnák lehet kipróbálnám hosszabb távra, viszont én mindig szeretném a pénzemért a legtöbbet kapni.

2016. nov. 4. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Szerintem is az eri meg ar/ertek aranyban iphonek kozul. Nekem nem okoz gondot az atlagos bongeszes azon a kijelzon. En ugy vagyok vele, hogy elobb pl 7 colos tableten valaszoltam, es most is, de gondolom eszrevetted, hogy elegge melleutottem sok helyen. Sajnos ezert sem latom ertelmet a nagy kijelzonek, mert hiaba nagyobb, funkcioit tekintve nem annyival jobb, mint amennyivel tobb gondot okoz. A szoveget 4 colon is el tudom olvasni, irni azon is igy tudok, sot talan kevesebbet utok melle, mert hiaba kisebb a kijelzo, de legalabb nem kell nagy mertekben ide oda mozgatni az ujjam, es lehet, hogy eppen ezert pontosabban eltalalom a billentyuket. Nekem anno a 3 colos telon nagyon ritkan volt melleutesem. Az a kijelzomeret tenyleg kicsi, de a 4 col egesz hasznalhato. Az 5 colos pl nem kelt sokkal jobb olvashatosagi, es lathatosagi hatast, mint amennyivel nagyobb az egesz keszulek. Vagy, ha megis nagyobb kijelzo kellene, akkor 4,7 colos az a meret, amelynel meg egy kezbe kenyelmes a hasznalat, de megse akkora nagy meretu. Sajnalom, hogy keves android gyart ilyen keszuleket. A Sony kompakt sorozatot nem annyira szeretem, meg nem is mondanak sok jot rola, ar/ertek aranyba sem annyira jo, viszont remelem, hogy a Samsung jovore kiad egy ilyen keszuleket, mint az a3 2016-os valtozata, mert az nagyon no volna, csak hianyolom belole az ujjlenyomat olvasot es a 3 gb ramot, annyival brutalisan megerne, meg dragabban is szinte.
2016. nov. 4. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Nem vagyunk ugyanolyanok. Ha neked bejön a kis kijelző akkor az jó :)

Nekem néha már az 5 inch is kicsi

Hát igen nem túl nagy a felhozatal. Viszont ez azért is van mert android jóval nagyobb hardverigényű van és hát ilyen pici telefonokba nem nagyon fér bele sok cucc.

2016. nov. 4. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!