Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Most ez ciki vagy nem?

Most ez ciki vagy nem?

Figyelt kérdés
Kaptam egy okostelefont.. Használtam kemény 3 hónapot, aztán állandóan lefagyot stb.. Elejtettem.. Betört.. Nem működött.. Na most olyan ideges lettem hogy 40000ft 3 hónapig tartott.. Szóval 1 évig nem volt telóm. Most kaptam egy gombosat nagyon örülök neki.. Tudok zenét hallgatni stb.. Fogása is jó.. Tetszik.. De nem ciki kicsit? Nekem személy szerint tetszik és nem is kell több okostelefon max ha nagyobb leszek és magam veszem nem ,,Anyuci, apuci"... 13F
2016. nov. 3. 23:01
 1/3 anonim válasza:
Férfi vagy. A telefonodat ne az határozza még, hogy mások mit gondolnak róla hanme hogy neked mennyire tetszik és mennyire tudod használni. Amúgy pedig nem hiszem hogy égő lenne.
2016. nov. 3. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi!
2016. nov. 3. 23:15
 3/3 anonim ***** válasza:

Inkább az eleje a ciki - kaptál egy okostelefont, amit használtál, lehet, hogy nem volt jó, vagy túl sok appot raktál rá, amiatt fagyott. Rá is tettél egy lapáttal - el is ejtetted, be is tört, mindez 3 hónap alatt.

A másik meg nem ciki - ha ez neked jó, akkor használd és igen, vedd meg te magad. Most rád lehetne fogni, hogy gyerek vagy, de hidd el, felnőttek egy része sem becsüli meg - javarészt azért, mert KAPTA. Persze - persze, vannak akik kaptak valamit és nagyon vigyáztak rá, de ez a kivétel. Azok akik, veszik, ők jobban megbecsülik a telefont.

2016. nov. 4. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!