Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mit tegyek? Kint hagytam az...

Mit tegyek? Kint hagytam az esőben a telefonom.

Figyelt kérdés
Valószínűleg kiesett a zsebemből amikor kint jártam. Egész este kint állt, és az eső is esett. Reggel találtam meg. Azt hallottam, hogy ilyenkor rizsbe kell tenni, ezért hát beletettem. Persze nem kapcsoltam be. Van esélye, hogy nem lesz baja?
2016. nov. 6. 09:43
 1/5 anonim ***** válasza:

Típus?

Ha unibody, akkor elég nagy eséllyel túlélte.

2016. nov. 6. 10:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Sanko Urfi válasza:
Rakd be a mosogepbe hogy legyen total kimosva
2016. nov. 6. 10:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
47%

Szerintem(!!!) vedd ki a rizsbol mert altalaban parat okoz ami olyan helyekre is bejuthat ahova a viz nem.

Azert mondjak sokan a rizst mert hogy brszivja a vizet (ezert dagad meg ugye..)

Na igen de annyi viz nincs benne hogy 1 szem megdagadjon. Tekintve hogy nagy valoszinuseggel az a viz nem erintkezik s rizzsel.


Szedd ki az akksit elosszor is ha nem tetted volna meg ( mar ha ez lehetseges )


Utana hajszaritoval ovatosan tavolrol melegitsd egy kicsit.

Ha van futes akkor rakd a futoelemre kijelzovel lefele.


Holnap ne kapcsold be hanem vidd el egy szervizbe lehetoleg ahol megprobaljak rendesen kitisztitani.


Ha nem viszed el akkor holnap elvileg bekapcsolhatod de elofordulhat hogy nem fog mukodni / kieg valahol.


Nekem ezekkel a modszerekkel (ugy hogy nem vittem sehova)

egy nokia tulelte

Egy alcatelnek meg beegett az alaplapja.

de mindjart jon valaki mas is aki hozzaszol.

szedd szet amennyire tudod az a lenyeg egyenlore

2016. nov. 6. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Samsung galaxy core prime


Köszönöm a választ, kivettem a rizsből és akkor mindjárt hajszárítózok. Remélem nem lesz baja.

2016. nov. 6. 10:53
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha lehetséges akkor pár napig ne kapcsold be
2016. nov. 6. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!