Kezdőoldal » Közlekedés » Biztosítás, papírmunka » Normális az, hogy egy kb fél...

Normális az, hogy egy kb fél milliót érő autóra kötött egy évi kötelező biztosítás 95. 000 forint legyen? 31 éves vagyok,19. Kerületben élek.

Figyelt kérdés

2015. dec. 25. 21:53
 1/10 A kérdező kommentje:
Elfelejtettem: Balesetmentes vagyok.
2015. dec. 25. 21:55
 2/10 szántóvető ***** válasza:
nem,brutálisan fog.tölts ki egy kalkulátort,lefogadom hogy feleenyiért is tudnál kötni.
2015. dec. 25. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Keresd ki a legolcsóbb biztosítót nagy az eltérés!

Nekem is jött ki évi 100e+meg évi 25eft is!

2015. dec. 25. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Nekem budapesti címmel, 5 éves jogsival, (23) kb 36k HUF/év.


[link]

Itt tudod megnézni az árakat.

2015. dec. 25. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nagy, erős, öreg autó, nagyváros drágítja a biztosítást.

Azt, hogy baleset mentes vagy nem érdekli a biztosítót, kivéve ha igazolni is tudod! Azzal tudod igazolni, hogyha magas bónuszfokozatot értél el. Ha pl. korábban a nagypapa nevén volt a biztosításod, akkor pont olyan, mintha most ülnél először autóba, mert nincs kártörténeti igazolásod.

Ami a fiamnak évi 100 ezer, az nekem csak 20, igen nagy különbségek vannak.

2015. dec. 25. 22:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Amik jók, azok a kicsi de stabil biztosítók. Egy ismerősöm balesetett szenvedett autók helyrehozására szakosodott szakműhelyben dolgozik. Mondta, hogy a Köbe az egyik ilyen jó, mert olcsók, de nincsenek fizetési problémák, ha neked ütközik egy köbés autó.

A nagyobb biztosítók meg folyamatosan szívóznak.

Lehet, hogy nem éri majd meg váltani, mert jövőre már jobb bonus malus fokozatban leszel és a biztosítóknak kötelező lesz a maradó tagoknak is azokat a kedvezményeket biztosítani, amiket az új belépőknek.

Nézd meg hogy mikor jár le a biztosítási időszakod és előtte 60 nappal nézd meg, hogy melyik ad jobb ajánlatot és lesz 30 napod felmondani és újra kötni egy másiknál. Most már nem év végén van váltás, hanem amikor lejár a biztosítás, de ezt biztosan tudtad.

2015. dec. 26. 01:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

köbét elkel kerüni messziről, mert egyesületként müködik és szívóznak is.

Kollégám onnan váltott máshova, mert alig akartak neki fizetni!

2015. dec. 26. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 szántóvető ***** válasza:
a köbénél már nem lehet új biztosítást kötni.
2015. dec. 26. 03:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Köbénél hamarosan már lehet.


félmilliós kocsival szerinted kevesebb kárt lehet okozni, mint egy 10 millással? :)


egyébként én is sokallom.

2015. dec. 26. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Amúgy kereskedőtől vett autó és ők kötötték meg neked? Csak mert szeretik a drága biztosítóknál megkötni az ügyfeleiknek a biztosítást, mert az után kapnak jutalékot. Mint ahogy a hitel után is.
2015. dec. 30. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!