Kezdőoldal » Állatok » Macskák » Az normális, hogy egy macska...

Az normális, hogy egy macska vizsgálatáért ennyit kértek?

Figyelt kérdés
Elösször mentünk állatorvoshoz és 5850ft-ot kellett fizetni pedig csak megnézték.

2016. febr. 23. 17:48
 1/7 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem 2000-nél nem nagyon kellett volna többet kérnie... de állatorvosként gyakorlatilag annyit kérhet, amennyit nem szégyell...
2016. febr. 23. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Persze függ attól, hogy az ország melyik részén, de Pesten "normális":(
2016. febr. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 Vicuska87 ***** válasza:
100%
Mi volt benne? Esetleg eves oltas vagy csak egy altalanos vizsgalat? Alatalanos vizsgalatert sok...
2016. febr. 23. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én ugyan kutyával mentem, de egy kis vizsgálgatásért és kiütésbámulásért 12 ezret fizettem... Nem mentem oda többet (Budapest)...
2016. febr. 23. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Én oltásért szoktam ennyit fizetni vagy ha valami konkrét bajjal mentem és bekente illetve megvizsgálta mindenféle dolgokkal.
2016. febr. 23. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 macdln ***** válasza:

Nálunk betegségnél kért az orvosunk 5 ezret. Ebben benne volt egy szuri + 3 napi gyógyszer otthonra + alapvizsgálat.

(a cica lázas volt és bélgyulladása volt)

Ha csak áttapogatta, megnézte, akkor nagyon sokat kért.

A mi orvosunk ilyenért nem kér semmit sem.

Ha oltás+féregtelenítés vagy pl bolhairtás is történt akkor jó. (Egyébként minden ár állatorvosonként változó.)

Ha semmit nem csinált a "megnézés"-en kívül, akkor pofátlanság volt tőle az a 6000 ft.

2016. febr. 23. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Ki van függesztve az ártábla minden rendelő várójában, ahol megnézheted, mi mennyi. Egyébként sok függ attól is, hogy először voltál e ennél az orvosnál? Ha rendszeresen odaviszed a cicádat, később "barátibb" lesz az ár.
2016. febr. 24. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!