Kezdőoldal » Számítástechnika » Hardverek » 150 ezer ftért HP vagy DELL...

150 ezer ftért HP vagy DELL laptop? Ne gyertek azzal, hogy 300 ezert ft. Alatt nincs normális gép!

Figyelt kérdés

Nem engedhetem meg magamnak, azt amit írnak, hogy "Én nem veszek laptopot 300 ezer forint alatt.. "

Jó egyeseknek, hogy apuci tolja alájuk a pénzt!


DELL-t többen javasolják(vagy több mindenkinek van???) mint a HP-t. De elég sok rossz szervizelést, olvastam Dell laptopokról. HPről kevesebbet!


Melyik a kevésbé hajlamos meghalni ennyi pénzért?



2015. febr. 11. 16:10
 1/3 BlodDrunk ***** válasza:

Attól függ mire kell!!!

Senki nem írt sehol olyat,hogy netezni vegyél 300k-s laptopot.

Viszont vannak olyan emberek akik ennyiért akarnak laptopot JÁTÉKRA. Laptop nem arra van..


Netezni jó.

Vegyél olyat ami tettszik,sok gari van rá.

2015. febr. 11. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Én HP-val megszívtam, Dell-t meg nem is vennék.
2015. febr. 11. 16:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 hypno ***** válasza:

HP-ból az Elitebook és a Probook,

Dell-ből pedig a Latitude széria az amit érdemesnek tartok megvételre. Akár használtan is. Ezek üzleti kategóriás darabok.


Az emberek viszont Paviliont és Inspiront vesznek, ami konzumer kategória. Jóval olcsóbbak, és silányabbak is.

2015. febr. 11. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!