Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri Iphone-t venni, vagy...

Megéri Iphone-t venni, vagy jó az android?

Figyelt kérdés

Nos jelenleg androidos telefonom van és macbook laptopom. Nem tudok dönteni, ugyanis az ios-t nekem egy kicsit nehéz kezelni (zenét tenni rá, törölt appokat az áruházból is törölni...).

De ugyanakkor a gép nagyon tetszik, csak nem olyan a felülete mint amilyet megszoktam. Nem tudom hogy megéri-e az árát vagy sem,és tanácstalan vagyok.



2016. nov. 8. 16:59
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy a törölt appokat az áruházból is törölni?:) Nem kell ilyet tenni.


Zenét tenni sem bonyolult, bár tény, hogy nem olyan, hogy fogod a memóriakártyát és ráömleszted az mp3-akat.

2016. nov. 8. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Hát tudod hogy eltűnjenek azok az appok amik már nem kellenek, androidnál lehet ilyet.

Tudom hogy zenét nem bonyolult rá tenni csak még nem jöttem rá hogy kell.

de amúgy összaségében megérné egy olyan bő év múlva iphone-t venni ( csak azért mert most kaptam szüleimtől a laptopot és nem akarok ennyi mindent kérni)

2016. nov. 8. 17:08
 3/14 anonim válasza:
az android egy sokkal nyitottabb közösség és sokkal több minden van rá ezért nagyobb benne a veszély de a Iphone sokkal zártabb és ezért kisebb a biztonsági kockázat de ez csak a szoftveres rés a hardverről mindent eltudsz olvasni neten de gondold át mielőtt bármeiket is megveszed
2016. nov. 8. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
"eltűnjenek azok az appok amik már nem kellenek" - ott van az app elrejtese, Hide App.
2016. nov. 8. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 Alex Fly ***** válasza:
0%
@3: fordítva. Az Android open source, tehát biztonságosabb, mint a zárt iOS.
2016. nov. 9. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:

:D "biztonságosabb, mint az IOS".


Ezt ugye Te sem gondolod komolyan?:)

2016. nov. 9. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
55%

Iphone-ra vírusok:

[link]


(itt a Stock-ot érdemes nézni, mivel a többi csak a készülék feltörésével jöhet szóba, az újabb iphone-okat nem is lehet feltörni..)



Androidra:


[link]


És ezek csak 1-1 példák, a vírusírók androidra folyamatosan készítik a bacik újabb változatait.

2016. nov. 9. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
#7 de gondolom az Apple azonnal megpatchelte ezeket a malwareket. Ugy értem az utolsó iOS-t ezek nem fertőzik meg még ha akarnád sem.
2016. nov. 10. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
55%
Amint megjelenik egy vírus vagy sérülékenység, amire vírust lehet írni, jön a patch az apple-től.
2016. nov. 10. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Alex Fly ***** válasza:
43%
@8: vagy nem. Mivel a forrás elérhetetlen, így fogalmad sem lehet arról, milyen hátsó ajtókat kódoltak bele. Arról sem, hogy akár a legelemibb biztonsági komponenseket implementálták-e és azt hogyan. Az Android nyílt forráskódjába viszont bármikor bele tudsz nézni, adott esetben akár újra is írhatod, ha nem felel meg. Oda gyakorlatilag lehetetlen bármilyen malware-t elrejteni...
2016. nov. 10. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!