Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mitől lett divattelefon az...

Mitől lett divattelefon az Iphone?

Figyelt kérdés
Az emberek 2/3-ad része szerintem azért veszi mert menő. De hol kezdődött ez? Mellesleg én is csak azt használok de mitől úgymond menő?

2016. nov. 11. 22:27
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát a sok Apple cukiságtól, pl imessage, facetime, icloud, homekit, family sharing, appletv, airplay és mirror, find my phone, find friends, icloudos remote wipe, lost mode, több deviceos appleid-s belépés, facetime audios parallel ring, answer any device, mac-rol telora facetime, bazz nem is tudom még miket mondjak annyi van.
2016. nov. 11. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Bazz kifelejtettem a Music beépitett appot, 10 dollárért 3 family telón azt hallgatsz amit akarsz.
2016. nov. 11. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Bazz azt is elfelejtettem hogy ha lezárod még az FBI sem tudja feltörni, sőt még maga az Apple sem.
2016. nov. 11. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Tehát a telefont zárom le? Azért ez nagyon állat. Nem lopkodja senki az adataimat és a vírusoktól sem kell aggódnom
2016. nov. 12. 08:20
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Mivel az egész amerikai ez onnan indult. Figyelj nézz szét. Magyarországon szinte az összes fiatal csak is álmodik Amerikáról. Nagyon sok mindent követünk onnan. Ha ott divat a rózsaszín póló, 2 hónap múlva magyarországon is divat lesz. Ez innen indult. Amúgy csak szegényebb országokban jellemző ez, pl svájcban nem érdeklik hogy most S7-ed van vagy i7-ed. Mivel ott ez simán megfizethető. Csak pl itt Magyarországon ahol sokszor 2-3 fizetés egy i7 (a legolcsóbb verzió) itt lett menő az hogy ha már veszek egy drága mobilt akkor veszek apple-t mert az amerikai. És mivel a jobbréteg ezt veszi, ezért a többiek követik, és sorba veszik minimálbérre (előfizetés, hitel) és utána ők is rajoznak vele. "Egy bolond százat csinál"


*Amerikában azért terjedt el mert amerikai (a cég) és ottani pénzhez képest ingyen hozzádvágják, illetve mindenhol cégeknél ezt kapsz céges mobilnak és mindenhol ez megy a reklámokban. Szóval fogalmazzunk úgy hogy első okostelefon volt, és az emberek elé vágták, nen az emberek választották. Azthiszem amúgy ott pl drágább egy S7 mint egy i7, de legalábbis nem olcsóbb.

2016. nov. 12. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
#4 ? /..\ ?
2016. nov. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 Alex Fly ***** válasza:
33%

Marketing. Az Apple az iPhone-al nem csak egy telefont ad, hanem egy életérzést is. Ez olyasmi, mint a Nike cipők, a BMW autók és még egy csomó minden. Vannak jobbak, jobb áron, de valamiért egyes márkák mindig sikeresebbek annál, amit érnek. Sok esetben nem is értelmi, hanem érzelmi megfontolásból választja az ember és a gyártó általában erre erősít rá.

De ettől függetlenül az Apple telefonok nem is rosszak és az Egyesült Államokban a személyi számítógépek hőskorától az Apple egy legenda lett -ezt innen nehéz megérteni, hiszen itt elsősorban más típusok terjedtek el. Azért ha mondjuk piacra dobna pl. a Conmodore egy csúcstelefont, itt Európában annak is legalább ilyen sikere lenne...

2016. nov. 13. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Utolsó. Teljesen igazad van. Ment a zöld kéz
2016. nov. 14. 12:02
 9/9 anonim ***** válasza:
Hehehe :-D
2016. nov. 14. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!