Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hol lehet vezetéknélküli...

Hol lehet vezetéknélküli fóliát venni?

Figyelt kérdés

Régen láttam QI charger vagy hasonló vezeték nélküli töltéshez való fóliát, amit az akkuhoz kellett ragasztani vagy illeszteni és akkor vezeték nélkül töltött a telefon.


Univerzális volt, tehát bármilyen telefonhoz jó volt.


Nem találom, nem tudom hogyan kerestem rá.


Van ezzel tapasztalat, hogy beépített akkus telefonnal mennyire működik?



2016. nov. 15. 16:21
 1/7 anonim ***** válasza:

[link]

Ezt a tok alá kell tenni. Ha megrendeled arra figyelj, hogy milyen irányba áll a microusb csatlakozó a telefonon és ez alapján rendelj (a custom options résznél van). Maga a technológia működik, viszont lefoglalja az usb portot, és csak viszonylag vékony tokkal működik normálisan.

2016. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

Köszi! usb C type-hoz is van? ott amúgy szimmetrikus a port.


Jól értem, hogy akkor ezt nem is kell beszerelni a ház alá, hanem kívül egy pl. szilikon tokba lenne hátul?

2016. nov. 16. 01:52
 3/7 A kérdező kommentje:
2016. nov. 16. 01:54
 4/7 A kérdező kommentje:

[link]


Ehhez melyik kell a narrow top vagy a wide top?

2016. nov. 16. 03:31
 5/7 anonim ***** válasza:
Ehhez a mobilhoz a narrow top kell, a microusb port felső része a keskenyebb. Amúgy a telefon hátlapja és a szilikon tok közé kell helyezni, vagy akár a hátlapra is ragaszthatod (mondjuk az enyhén ronda). Annyi lehet a gond, hogy a tok túl vastag és nem tölt rendesen. A type c-shez, amit belinkeltél meg nem jár töltő rész, úgyhogy azt még be kell szerezned.
2016. nov. 16. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszi szépen!
2016. nov. 16. 16:48
 7/7 A kérdező kommentje:

Hátha olvasod még. Ez a 75% mire vonatkozik?


Tehát azt írja input 1500mA, output 1000mA akkor azt jelenti, hogy minimum 750mA-rel tölt csak?


Nem túl lassú ez a gyakorlatban?


Az egyik telefon 2,7A-es usb adapteres gyors töltőshöz lenne, ahhoz nem lesz túl lassú töltés? Mármint nyilván nem kell 2,7A bika töltés, de 750mA nem kevés?

2016. nov. 16. 23:38

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!