Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért nem lát az iPhone egy...

Miért nem lát az iPhone egy csomó WiFi hálózatot?

Figyelt kérdés
Régen a szomszéd wifijére kapcsolódtam a Windows Phone-ommal,ami sokkal gyorsabb volt,könnyebben lehetett rá kapcsolódni és nem ment el állandóan.Az iPhone meg egyszerűen nem látja.Nem tudok rá kapcsolódni.Múltkor valamiért be kellett kapcsolni a régi telefont,az meglátta a másik Wifit egyből.De a suliban is a haverom tudott kapcsolódni egy titkosítatlan Wifi hálózatra,az Androidos telójával,de én kem,mert nem találja a telefon a Wifit!A haverom lát vagy 10 Wifi hálózatot,én látok 2-t vagy 3-at...

2016. nov. 21. 20:37
 1/2 SuperBen válasza:
Gyengébb benne a Wi-Fi adapter, ennyi. Olyan, mintha azt kérdeznéd miért lassabb az egyik telefon a másiknál.
2016. nov. 21. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Gagyi a wifi... Mondjuk egy fémházas telefontól nem is lehet sokat várni ebből a szempontból
2016. nov. 21. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!