Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Mennyire valósak ezeknek a...

Scream85 kérdése:

Mennyire valósak ezeknek a powerbankoknak a kapacitására vonatkozó adatok?

Figyelt kérdés

A wish.com oldalon nézelődtem, hogy ilyen 20-30ezer mAh-s powerbankok kb. 3-6 ezer forintokért vannak.

Ezek mennyire jelölhetnek valós kapacitás adatokat?

Érdemes onnan egy ilyenre beruházni?


2016. nov. 26. 15:57
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Egyáltalán nem valós.
2016. nov. 26. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

a wish.com vagy kamu oldal, vagy nem azt szállítják ki ami meg van hirdetve

alapból már gyanús hogy ennyi cuccot ilyen olcsón adnak, ami meg eszméletlenül sántít hogy nem írnak le semmit a termékekről, és biztos vagyok benne hogy ez nem véletlen, hiszen valami nincs rendben az oldallal, az hogy a pénzedet lopják el, vagy kamu cuccokat árulnak, az már a jó kérdés kategória

ha nagyon érdekel rendelj valamit, de csak ilyen párszáz forintos szart, és nézd meg hogy egyáltalán kihozzák-e, de komolyabban én nem vásárolnék innen a helyedben

2016. nov. 26. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

2-3 ismerősöm rendelt már innen, mondjuk ők főleg kisebb kütyüket (tudtommal max 3.000.- értékben), pólót,stb rendeltek. Azok eddig mind megérkeztek. Ruhából azt és akkorát kaptak amit rendeltek, a kütyük működnek.

Szóval így ismeretségi körben egyenlőre nincs negatív tapasztalat.

2016. nov. 26. 20:56
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

Találtam ott egy 1TB-os pendriveot, a termék értékelésénél mindenki írta, hogy ez csak 1GB, igaz pár száz forintért az se rossz.

Vannak dolgok amiket tényleg jó ott venni, de az elektronikai termékeknél van, hogy igencsak túlzó adatokat írnak. Azokat nem igazán éri meg beszerezni innen.

2016. nov. 27. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Power banknál ajánlom, hogy ne arra figyelj, hogy a legnagyobb kapacitásút vedd meg. Ritkán használsz egy power bankot, szóval inkább legyen prioritás, hogy kicsi legyen és könnyű. Elég egy 5-6000mAh-s, ami elég kompakt ahhoz, hogy állandóan a kabátzsebedben lehessen, és egyszer fel tudja tölteni a készüléked, vagy kétszer. Este úgyis 99%, hogy konnektor közelében alszol, ahol feltöltheted, és megint készenlétben lesz 1-2 hétig a zsebedben, ha épp szükséged van rá.


Ha esetleg a telefonod támogatja a kábel nélküli töltést, akkor az se hátrány, ha a powerbankod tud kábel nélkül tölteni. A QI-nek van pár olyanja. Így nem kell az USB kábellel nyüglődni. :)

2016. nov. 30. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
100%
Én kaptam egyet tavaly karácsonyra. Az volt rá írva, hogy 10 000 mAh. Észrevettem, hogy csak 30%-ot tölt a telefonon. Utánanéztem a neten én kiderült nem 10 000 hanem csak 1000. :) Jó így is segítség bajban.
2016. nov. 30. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!