Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri az S6 vagy S6 Edge?

Megéri az S6 vagy S6 Edge?

Figyelt kérdés
Tudom, hogy csak tavalyi modell, de csak erre van pénzem. Megéri?

2016. nov. 28. 21:33
 1/5 anonim válasza:
Habár nekem jelenleg S7 edgem van, az egyik osztálytársamnak S6-ja van. Ugyan úgy meg éri az is. Semmi problémája nincs vele. :)
2016. nov. 28. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ha a méret nem gond... Nekem most lett először 5.5" telefonom és nagyon nem jön be egyszerűen ez már nekem nem praktikus
2016. nov. 28. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
A méret az nem gond, köszönöm a válaszokat :)
2016. nov. 28. 23:18
 4/5 anonim ***** válasza:

A sima S6 csak 5,1 colos. Épp ideális. És igen, nagyon megéri az árát :) Használhatod játékra, fényképezésr vagy kamerázásra, akár zenehallgatásra vagy pár perces videóvágásra, bármilyen téren nagyon ott van. És nagyon prémium hatású, ha kézbe fogod. Sajnáltam 1 hónapig tokot tenni rá, mert eltakarja a gyönyörű készüléket :D de aztán győzött a racionalitás és azért tettem rá :D


Bátran ajánlom az S6-ot, nem fogod megbánni!

2016. nov. 29. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Persze hogy jó telefon, még mindig megéri, sőt! Ebben az évben még az S5 is jó vétel.
2016. nov. 29. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!