Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Hogy kell iphone 6-ról áttelep...

Hogy kell iphone 6-ról áttelepíteni az adatokat a 7-re? Ugyanaz a kártya, az airdroppal csak 4képet tudtam átküldeni. Még ott van az Iclouds de halvány lila gőzöm sincs az hogy működik.

Figyelt kérdés
Tud valaki segíteni?Részletesen el kéne magyarázni mert kicsit nehéz a felfogásom. Kerestem google-n a megoldást na de hát ém meg az internetes magyarázatok.. na jó meg se találtam😰😰

#konvertálás #iPhone #iphone7re hogyan
2016. dec. 1. 21:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Backup Restore kell, vagy iclouddal vagy ituneszal.
2016. dec. 2. 01:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Az iPhone 6-od összekötöd kábellel a számítógéppel vagy megnyílik az itunes magától vagy te megnyitod (ha még nincs a gépeden letöltöd). Baloldalon megjelenik majd az iphone-od képe és arra kattintva tudsz biztonsági mentést készíteni (a legjobb ha a gépedre mented). A telefonon gondolom eljutottál a bekapcsolásig és az alap beállításokig, ezután van egy olyan kérdés, hogy az iphone-od új telefonként akarod beállítani (nem lesznek meg a régi adataid rajta, olyan mintha soha nem használtad volna még) vagy visszaállítod a telefont biztonsági mentésből ezt válaszd ki kösd össze a telefonod a kábel segítségével a számítógéppel és ott ki tudod választani az előzőleg készített biztonsági mentésed amit az iphone 7 felrak és onnantól kezdve minden adatnak meg kell lennie az új telefonodon ami a 6-on volt. Remélem, tudtam segíteni. :)
2016. dec. 2. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!