Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért van mindenkinek iPhoneja...

Tripili kérdése:

Miért van mindenkinek iPhoneja? Miért olyan jó?

Figyelt kérdés
Nekem korábban volt egy iPhone 5s-em és egy rakás szar volt nem tudom miért kell sok embernek de szerintem csak felvágnak vele a kis ku^^ák akik a tükör előtt iphoneal fotózkodnak. Szerintem sokkal szarabbak az iphoneok mint az androidos telok. Miert van megis sok embernek? Most S6 Edge-em van es szerintem sokkal jobb.
2016. dec. 11. 12:06
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
89%

A szoftvere atomstabil, de kb ennyi ami úgy igazán pozitívum.

Drága, emiatt a kis butus ember meg az gondolja hogy biztos nem véletlenül kerül ennyibe, akkor már csak jó lehet.

Engem az bosszant benne hogy semmivel nem kompatibilis ami nem Apple, semmi személyre szabhatóság nincs benne és úgy az egész Apple filozófia nem tetszik ami mögötte van.

2016. dec. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
75%
Sokaknak csak a presztízs miatt kell, azt sugallja hogy te olyan gazdag vagy hogy simán megveszed a több százezres telefont is. Ennek csak az mond ellent, hogy a többség részletre meg hitelre veszi, pont mert nincs annyi pénze rá.
2016. dec. 11. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
83%

#1


azt azért tegyük hozzá hogy könnyű úgy stabilt szoftvert írni hogy azt csak egy adott géptípusra teszik fel.


más a helyzet a konkurenciával akiknek olyan szoftvereket kell írni ami elboldogul egy tetszőleges konfiguráción

2016. dec. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 Szirty ***** válasza:
73%

"Miért van mindenkinek iPhoneja?"


Nincs mindenkinek iPhone-ja!

2016. dec. 11. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
77%
Ingyen nekem is kéne, de több százezret kidobni egy zárt rendszerű, menőzésre való telefonra...
2016. dec. 11. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
81%

Én még csak azt sem mondanám hogy atom stabil lenne.


Akárhányszor kijön rá egy frissítés, hetekig használhatatlan funkciók, bugok vannak, amit csak újabb frissítéssel tudnak orvosolni.


Vagy mostanában konkrétan az összes ismerősöm azt mondja, hogy kikapcsol a telefonja a hidegben...csak fogja magát és leáll, iphone 5-7-ig mindegyik. Ha én mondanám azt hogy az androidos telefonom leáll a hidegben akkor mindenki röhögne hogy miért nem iphone-t veszek...

2016. dec. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
23%
Egyáltalán nincs mindenkinek, sőt, több androidos készülék van, mint iPhone. Amúgy mond már el nekem, a Samsung Edge hajlított kijelzős telefonjai "menőzésen" kívül mire jók? Érdekes, nekem valahogy nem kapcsol ki a telefonom hidegben. De persze az iPhone-al csak olyan gondok vannak, amik nálam sose jelentkeznek. Érdekes. Ellenben az android rendszerű telefonom lefagyogat, kikapcsolgat, hiába tavalyi, nem elérhető a legfrissebb rendszer... Ismerősöm Sony-ja kamerahibás volt... Kicserélték, az is hibás volt... Note 7 akkumulátora robban... iPhone nem kompatibilis androidos telefonokkal? Ezen ki lepődik meg? Biztonságos nem? Hát de! Ahogyan a csatlakozója is biztonsági okokból másmilyen. De hasonló változtatást néhány androidos csúcskészüléknél is tapasztalhattunk, szóval ez nem nagy probléma, gondolom. Igen zártrendszerű, tudod, van aki fizet a biztonságért... Szerintem meg nem az Apple a hibás azért, hogy voltak olyan okosak, hogy csak a saját eszközeikre készítették el a rendszerüket, mindenféle kompatibilitási problémát megoldva. Az android is lehetne ilyen, csak akkor kevesebb gyártó lenne. Én speciel azért vettem iPhone-t, mert egyszerű a rendszere. Zene letöltés szinte ugyanaz, mint az androidnál, csak egy alkalmazással kell csinálnod, nem fájlkezelőzöl... A felhő egyszerű, az App Store biztonságos. Egyszerűen nem értem, hogy egyeseknek ez miért nem elég! Ahhoz, hogy ugyanolyan gyors telefont kapj, androidosból is egy 200+-osat kell venned. Igaz, androidosból van olcsóbb is. Hát igen, a teljesítmény romlására.
2016. dec. 11. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
18%

Nah már előre látom, hogy kb 10%ban lesz hasznos a válaszom a fanboyok miatt, de nem érdekel:


Kétfajta ember vesz iphone-t:

1. aki fel akar vágni vele

2. akinek elege lett az androidból (meg annak lassulásából)


Android kb így megy: kb 1 évig bírja utána belassul, aztán romozgathatod azzal is kb elért 2-3 hónapot majd ugyan úgy beszarik...

Ez iPhonnál nincs, ha nem tetszik a zárt rendszer jailbreakelsz és úgy testre szabod ahogy akarod


Amúgy tipikus kötekedő kérdés, ez inkább egy fórumba való téma

2016. dec. 11. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
17%
#8 Egyetértek, de látod, engem is hogy lepontoztak... Pedig tényekre alapuló válaszom volt.
2016. dec. 11. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
77%
Az android még mindig nem fagy, csak nem kéne megvenni a j1-eket.....
2016. dec. 12. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!