Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért kell lehúzni, ócsárolni...

Miért kell lehúzni, ócsárolni a lumiákat?

Figyelt kérdés
"A Microsoft a közleményben a saját okostelefonos üzletágának jövőjére is utalt: "A Microsoft folytatja a Windows 10 Mobile fejlesztését és támogatja a Lumia telefonokat"
2016. dec. 17. 18:41
 1/5 BM-Striker ***** válasza:
50%

Nem kell, egyszerűen csak nincs valódi piaci jelenlétük.


Lumia 630 óta nincs rendes középketeóriás modelljük, csak egy túlrázott csúcsmodell, és belépőszintű modell.

Alig van rájuk app.

2016. dec. 17. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 Trevor. ***** válasza:
Maguk a telefonok jój, csak a Windows Phone halott. Messze elmarad az alkalmazáskínálat az Androidhoz vagy az iOS-hez képest. És itt nem arra kell gondolni, hogy fölösleges appok nincsenek, hanem kb. a legismertebbek sem, mert a cégeknek nem éri meg fejleszteniük rá.
2016. dec. 18. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Ha egy böngésző meg egy jobb kamera van az már jó.
2016. dec. 18. 12:27
 4/5 anonim ***** válasza:
Ki mire szeretné használni. Nekem pl elsősorban telefonálni, üzenetet írni kell, és ami fontos, hogy legyen jó kamerája, és tudjon offline navigálni. Legyen jó böngészője, szép képet megjelenítő nagy méretű kijelzője. Így nekem bőven megteszi a 950xl. Prémium kijelző, kiváló kamera, erős aksi, tökéletesen működő navigációs alkalmazás. Eszembe sem jutna ócsárolni. Előtte 735-öm volt, de azzal is elvoltam.
2016. dec. 19. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Azért mert az a szokás manapság hogy ha valami jó, tetszetős akkor azt fikázni kell. ÉS A MICROSOFT CSAK A LUMIA TELEFONOK GYÁRTÁSÁT FEJEZI BE, A SZOFTVERT AZ AZ A WINDOWS 10 MOBILE-T NEM FOGJÁK BEFEJEZNI, MÉG AKKOR SEM HA SENKI NEM FOGJA HASZNÁLNI
2016. dec. 19. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!