Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Az iPhonek megérnek annyit...

Az iPhonek megérnek annyit amennyiért adják ár/érték arányban?

Figyelt kérdés

2016. dec. 18. 16:00
1 2
 1/12 meszike91 ***** válasza:
58%
Nem. Jó telefonok, de annyit nem érnek.
2016. dec. 18. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 Szirty ***** válasza:
41%
Ilyen bérek mellett nem.
2016. dec. 18. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
53%

Ez teljes mértékben nézőpont kérdése.

A munkáltatómnak pl megéri, az alkalmazottak iPhoneon, ipadon tudnak elérni megfelelő appon keresztül kétszükséges adatokat bárhol, bármikor.

Nekem megéri, mert megengedhetem magamnak és amire nekem kell arra nekem teljesen megfelel.

Édesanyámnak nem érné meg mert nem használná ki a tudását, neki teljesen megfelel egy jóval alapabb telefon is.

2016. dec. 18. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
59%
* létszükséges adatokat
2016. dec. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:

1# +1

2# hát, ha többet keresnék sem mondanám, hogy megérti az árát. Mondjuk szerintem jobb mint a droid, de az a nagy ár nem ér ennyit

2016. dec. 18. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 BM-Striker ***** válasza:
43%

Vannak náluk jobb ár-érték arányú készülékek a piacon.


Az hogy megéri-e más hasonlóan magas árú telefonokhoz képest ennék összetettebb kérdés. Nagy választék van hozzájuk kiegészítőkből, vannak exkluzív iOS app-ok, jó a kompatibilitásuk Mac-ekkel (kivéve az ecsetszett 2016- on Macbook Pro-t , és a Macbook-ot).

Ha ezek fontosak, az iOS-t preferálod, vagy szretnél egy normális 4-4,3 colos telefont, ami nem melegszik, akkor megérheti iPhone-t venni.


#2


Az ár-érték aránynak semmi köze a bérekhez.


Egy 32gb-os iPhone 6s-t megkpasz havi 13-23k között, 64gb-os SE-t havi 11-22k között 2 év hűségre pl. a T-Mobile -nál.


Aki hajlandó ilyenre pénzt áldozni az megengedheti magának ha minimálbér fölötti fizetése van.

2016. dec. 18. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 mikeXxX válasza:
0%
Jók ha ha ha ezen jót nevettem sokkal komolyabb telefont veszek fele annyiért is ! De hát ha valaki divat majmoló és nincs saját elképzelése az vegye csak !
2016. dec. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

"X megér annyit, amennyiért adják?"


Aki kifizeti érte ezt az árat, annak megéri. Aki sokallja az árát, annak nem. Ez ilyen egyszerű. Maga a "megéri" definíciója az, hogy hajlandó vagy-e kiadni érte azt a pénzt.

2016. dec. 18. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim válasza:

Ár/Érték aránya nyilván nem a legjobb,természetesen pont Magyarországon a legdrágább Európában.

Nekem viszont így is megéri,a pokolba kívánom az összes androidos telefonomat ami az iphonom előtt volt.

4 éve van meg és az égvilágon semmi baja.

2016. dec. 19. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
63%

Nekem meg. A világon nincs annyi pénz,amiért én az iPhoneomat lecserélném androidra.

Volt 2 db Galaxy telefonom,körülbelül megvételtől számítva úgy a második héten kezdett laggolni,meg befagyni. Na hát én ezeket sajnos nagyon nehezen tolerálom. Ha már megveszek ennyi pénzért egy jónak mondott telefont,akkor működjön már normálisan.

És akkor végre lett egy iPhone 5s-em,azt a megváltást senki el nem tudja képzelni. Körülbelül a 3 év alatt 5x fagyott be,de kb. fél percen belül megoldotta a saját kis problémáját,és működött tovább kitűnően. Mai napig semmi baja nincs,testvérem használja,mert én most vettem egy 7-et. Testvéremnek ez az első iPhoneja,el van ájulva,hogy milyen jól működik.

Undorítónak találom az androidot egyébként,az IOS sokkalta jobb.

Tökéletes.

Szóval igen,nekem nagyon megéri. Imádom.

2016. dec. 19. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!