Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Óratelefonnak van értelme az...

Óratelefonnak van értelme az én szintemen?

Figyelt kérdés

Jelenleg van karórám és telefonom is. Utóbbit telefonálásra, zenehallgatásra(mp3), SMS-re, meg BKV menetrendnek használom legtöbbször. Ilyen facebook, meg ilyesmi csak ritkán(ha van Wi-Fi). Minap láttam valamelyik boltban ilyet, hogy óratelefon. Gondoltam tök jó, mert mindig kéznél van, kettő az egyben, nem lopják ki a tudjuk kik a zsebemből, nem ejtem le, stb.


Szóval arról szeretnélek titeket kérdezni, hogy tényleg jók e ezek a cuccok, vagy pénzkidobás?


Elhiszem, hogy nehéz elhinni, de 17 éves létemre tényleg csak erre használom a telefont. Mobilnetem nincs, amikor neteznék, arra ott a számítógép.



2016. dec. 20. 20:47
 1/5 anonim ***** válasza:
Általában a telefonnal együtt működik, önállóan nem tudsz mobilozni vagy netezni, zenét hallgatni.
2016. dec. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
0%
Neked a telefon is felesleges.
2016. dec. 21. 00:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

#1: pedig van ilyen: [link]

Nem rossz.

Itt egy másik: [link]

2016. dec. 21. 04:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

"#1: pedig van ilyen: "

Ha figyeltél, nem véletlenül fogalmaztam úgy, hogy általában.

Van okosóra, meg van óratelefon.

Az LG modell nem rossz, csak éppen kifutott.

[link]

https://www.youtube.com/watch?v=P8lQW4ngEo0

2016. dec. 21. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:

Kedves 2.


"Neked a telefon is felesleges."

Olvasd végig még egyszer! Írtam, hogy szoktam róla TELEFONÁLNI, meg ilyenek. Akkor miért is felesleges?


Minden esetre okostelefonom az soha többé nem lesz. Nézelődtem azt is, és mostanság mind akkora, mint egy tablet. Be sem férnek a zsebembe úgy, hogy nem zavar.

2016. dec. 21. 08:57

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!