Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont vennétek a...

Mosqu!to kérdése:

Melyik telefont vennétek a három közül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Kinéztem háromféle használt mobilt,de nem tudom melyiket lenne érdemes megvenni! Segítenétek ebben dönteni?

Tudom,hogy nem szabad használt mobilt venni,meg a többi ezzel kapcsolatos kioktatás! Tisztában vagyok vele,hogy vagy bejön vagy sem! A mostani telefonomat is használtan vásároltam immáron 3 éve,de remekül muzsikál,csak már meguntam az Operációs rendszerét! (Nokia Lumia 820 és ezt a Windows Phone 8.1-t eddig bírtam...)


Na jöjjenek a telefonok:


- LG G2

- LG G3s

- Huawei P8 Lite


Tudom,hogy szinte mindegyik más kategória, de melyik az, amelyikkel ideális esetben gond nélkül verethetem a játékokat és futtathatok több alkalmazást, esetleg szörfölhetek a weben?


A válaszokat előre is köszönöm! További Szép Napot! :)


2016. dec. 27. 01:15
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Én a Huát ajánlanám!:)
2016. dec. 27. 01:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim válasza:
20%
Tudom hogy nem fogod díjazni a válaszom, de nekem a Lumia 8.1 oprendszere a minőséggel egyet jelent.Soha nem csalódtam benne.Sajnálomhogy le fognak állni a gyártásával.De a válaszodra: Asszem én a Huaweit venném
2016. dec. 27. 01:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
100%

A G3S azért esik ki, mert 1GB RAM manapság sajnos nem elég a multitaskinghoz, dobálja ki a böngészőlapokat, háttérben lévő alkalmazásokat a memóriából.


A G2 magasabb felbontású kijelzővel bír (FullHD vs HD), illetve valamivel erősebb a hardvere (első sorban a GPU része), de energiamenedzsmentben a P8 Lite lesz jobb, illetve felhasználás alatt is valamivel jobban fog teljesíteni, mivel kisebb felbontást kell meghajtania. Tehát teljesítményre szerintem a P8 Lite nyújtana többet. Kamerában is jobb szerintem a Huawei, de rákeresel, ha érdekel.


Szerintem a legfontosabb dolog a szoftver. Na, itt a Huawei ugye frissebb, így van rá 6.x-es (Marshallow) Android, míg az LG-re csak 5.x (Lollipop). Viszont ha komolyabban mókolni szeretnéd a telefonodat, akkor a G2-re van hivatalos Cyanogenmod 13 ROM, illetve rengeteg főzött ROM.


Egyértelmű győztes nincs, a kettő közül én átlag felhasználásra a P8Lite-ot venném a kisebb felbontás ellenére is.

2016. dec. 27. 01:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

G3s első körben kiesős a gyenge hardver miatt.


P8 lite valamivel erősebb teszteken mint a G2, viszont mindennapi használatban közel ugyanott vannak. Igazából annyira pariban van a kettő, hogy az egyéni igények (tárhely, bővíthetőség, kijelző) alapján döntenék. Vagy pedig az ár alapján.

2016. dec. 27. 02:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat!:) Sokat segítették,igy ki is ejtem a G3s-t! Nincs bajom,magával a wp 8.1-el de még fiatal vagyok és semmi app/játék nincsen sajna...
2016. dec. 27. 02:13
 6/11 anonim ***** válasza:
P8 Lite-ot használok. Napi szinten játszok rajta (asphalt 8, fifa mobile, injustice, dead trigger 2). Tökéletesen, akadás nélkül futnak. A rendszer stabil, nem omlik össze. Ajánlom ezt, nagyon megéri az árát
2016. dec. 27. 02:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim válasza:
A P8 Lite jo kepeket csinal?
2016. dec. 27. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
P8 Lite egyértelműen!
2016. dec. 27. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

#7

Nézz képeket róla, pl. Mobilaréna teszt, kommentek, Flickr galériák. Amikor megjelent, akkor a kategóriájában jónak számított a kamerája. Úgy kell nézni a dolgot, hogy az igények minden évben nőnek, de ettől még ma is bőven használható a kamerája. Az én hasonló korú mobilomban rosszabb kamera van, mégis használható arra, amire kell. Meg ugye a legtöbben csak Facebookra fotóznak, vagy "egyszeri használatra", arra pedig tényleg elég manapság bármi 50 ezer felett.

2016. dec. 28. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
Gyenge fényviszonyok közt nem a legjobb képeket csinálja a p8 lite. De alapból van olyan szűrő hogy "párátlanítás" ezt szoktam beállíttani és egyből tisztább, világosabb a kép
2017. jan. 1. 01:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!