Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Eltört a samsung galaxy s3...

Eltört a samsung galaxy s3 telefonon az üveg, de a kijelzőjével nincs gond, mit tehetnék?

Figyelt kérdés

Megkèrdeztem samsung szervízben azt mondták ők csak teljes kijelzőt cserèlnek, mert nagyon rizikós. Elvileg nèhány hónap múlva folyik belőle a ragasztó.

Egy másik helyen 16-ert mondták, nem tudom, h garanciás -e.

De egy harmadik helyen 18-ert garanciával.

Ebay-en is lehet rendelni hozzá csak 1500ft -ert. Egy ismerősöm azt mondta felt tennè nekem. De mèg ő sosem csinált ilyet.

Ti mit tennètek a helyemben?



2016. dec. 28. 15:58
1 2
 11/14 bp1985 ***** válasza:
A samsungnál gyári kijelzőt kapsz, nem valami hulladékot.
2016. dec. 28. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

én meg elmondtam hogy 1500 ft ert vehetsz digitziert de szét kell szedned a kijelzőzől ami több vékony üveg réteg.

ezeket melegitéssel.


ha le tudod fogatni, (általában megsérül ilyenkor, vákummal szokták lefixálni) melegíteni (hajszárító ok) akkor valami vákuum pumpás valamivel emelni a digitizert, és vékony fémszállal alányulni és lehuzni akkor megoldható. Erre normálisabb helyeken célgépet használna 20-30e ft tól indul. De akkor is meglesz az esély hogy alatta a kijelző megsérül, akkor csak az uj kijelző segít..

Ha megvan akkor uv glue kell az átlátszó, azzal szépen felragasztani, majd uv lámpát keresni, a műkörmösöknek van, vagy veszel (a pénzvizsgáló nem teljesen jó) és az fogja a ragasztó kötését megindítani.

Gyakorlatilag ennyi, mint írtam érdemes lenne több rossz kijelzőn tesztelni, mert eléggé szívás, az egész..


Röviden ennyi.

a lefixálás mehet pl .. jajj nem tudom a nevét olyan ruhaakasztó amit odanyomsz a falra és felcuppan, abból kellene pár darab, azt le tudod erősíteni.. Tán ez a legjobb. Fogni nem tudod mert meleg lesz, leég az ujjad.


Röviden ennyi, kipróbálhatjátok, de mint írtam esélyes hogy eltörik az lcd és telefonod se lesz.

2016. dec. 28. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Kár is volt ennyit koptatnod a billentyűket, mert röhejes amit idehánytál és házi eszközökkel NEM fogod sérülés nélkül elválasztani az üveget a kijelzőtől. Rátenni az újat pedig főleg nem.
2016. dec. 29. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Koszonom a valaszokat, megèrtettem. Gyüjtök rá ès a plázánkban azt mondták 18-èrt megcsinálják garanciával.
2016. dec. 29. 11:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!