Kezdőoldal » Közlekedés » Közlekedésbiztonság » Ha oda jönnek kéregetni, vagy...

Ha oda jönnek kéregetni, vagy beszólni miközben a kocsiban ülök, jobb ha nem húzom le az ablakot, vagy inkább, mert még rávág egyet és betöri?

Figyelt kérdés

Ültem unoka tesóm kocsijában a Tesco parkolóban, oda jön egy kéregető, és bekopog, hogy húzzam le az ablakot, csak mondani akar valamit, mondom, nem, de húzzam már le, nem akar rosszat...

Mondom, hogy nem lehet.

Mondta, hogy adjak csak 50ftot,mondtam, nem, majd dühösen elment.

Ilyenkor, jobb, ha fel van húzva az ablak? Még a végén leköpne nem?

De gondoltam arra, hogy felidegelem aztán rá.asz egyet, aztán törött ablakkal ott állok...


Te mit tennél ilyenkor? Jobb ha nem húzom le bárki mondja, mondja ablakon keresztül, bármit akar?



2014. máj. 13. 22:02
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Az öreg, rozzant kéregetőket el szoktam hessegetni. De amikor egy seprűnyélre támaszkodva jön oda hozzám egy 30 körüli fazon akkor azért adtam egy 100-ast.
2014. máj. 13. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
95%

Fáj az neki ha puszta kézzel betöri, de nem nagyon szokták, egyszerűbb megkarcolni a fényezést!

:D

De azt se nagyon csinálják ha ott a sofőr, egyébként is igyekeznek kerülni a balhét, mert ha balhét csinálnak elkergetik őket az őrök!

2014. máj. 13. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
78%

"De amikor egy seprűnyélre támaszkodva jön oda hozzám egy 30 körüli fazon akkor azért adtam egy 100-ast."


Gratulálok, sikeresen hozzájárultál a román koldusmaffia életben tartásához!

2014. máj. 13. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Ilyenkor jó ha van a kocsiban kerékkulcs, vascső, stb...

Természetesen nem azt mondom hogy ugorj ki és verd meg a kéregetőt, de jó ha tud mihez nyúlni az ember ha baj van.

2014. máj. 13. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
a haverom ilyenkor bekapcsolja csak a sokkolóját és feléjük tolja ....igen hamar elmennek e francba
2014. máj. 13. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Gázpisztoly a kesztyűtartóban, kerékkulcs elérhető közelségben. Egyszer volt egy helyzet, amikor odajöttek vagy 5-en a kocsihoz cigit meg pénzt tarhálni, és nem engedtek haladni, már majdnem benn lógtak az ablakban.. Itt kaptam elő a gázfegyvert (teljesen olyan mint egy eredeti, egy 3-as IQ-jú rejtett tartalékhoz tökéletes), és a szájába dugtam az egyiknek, mondom 2 másodperced van hogy eltakarodjatok. A pillanat tört része múlva már elég mesze jártak.:D

De amúgy nem kell velük foglalkozni, az a legrosszabb ha lehúzod az ablakot.

2014. máj. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 emir72 válasza:
21%

Emberibben is megoldható: találj ki egy hihető történetet és add elő.

Pl.: a barátodtól kaptad kölcsön a kocsit, a bank viszi a házad, a párod elhagyott, épp munkát keresel, és ha továbbra is folytatódik a pech-sorozat akkor hamarosan a kollégája leszel!

Ha már nem tudsz/akarsz segíteni (mindenkinek nem is kell, és nem is tudsz), legalább ne bántsd/alázd meg.

2014. máj. 14. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Videózd le. Így nem fog kárt okozni, mert nagy eséllyel felelősségre vonnák érte.
2014. máj. 14. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 kovpet ***** válasza:
100%
Hozzám is odajönnek, aztán elmennek, senki nem pattogott eddig, pedig nem vagyok sem durva sem agresszív senkivel, csak határozott.
2014. máj. 14. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bármi kárt tenne az autóban akkor kapna pár anyai pofont, meg esetleg rúgást a földön... Attól hogy neki szar másnak is az legyen?
2014. máj. 14. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!