Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen okos kütyüt vegyek...

Milyen okos kütyüt vegyek elsőnek? Csak ennyi az elvárás:

Figyelt kérdés

A különböző emailjeimre és egyéb oldalakra belépve a személyes üzeneteim megtudjam nézni és válaszolni tudjak. Nem játszok, másra nem használom, max ha az időjárás és a bkk oldalát megtudom rajta nézni az előny. Úgy tudom az okostelefon és a tablet van, egyiket se ismerem, melyik lenne jobb a fentiekhez? Azért döntöttem, hogy kell egy ilyen, mert unom, hogy naponta többször bekell kapcsolnom az asztali számítógépet, ha megakarom nézni az üzeneteim, ha pedig nem vagyok itthon rohannom kell, hogy haza érjek és lássam, válaszolni tudjak az üzeneteimre.

Itthon van router a lakásban (vezetékes upc, de a routert elvileg belehet állítani vezeték nélkülire is). Fogják ezek a kütyük a netet és nem kell bele előfizetéses stick? Sim kártya a tabletba nem kell? Okostelefonba mindképp kell sim kártya, ha telefonálni nem akarok vele csak a neten az üzeneteim megnézni? És az utcán valóban fogja a free wifit ingyen? Ősrégi Nokiám aksija 12 napot bír, lecserélni nem igazán akarom. De ha a mostaniak aksija többet bír, akkor lehet lecserélem a régi mobilom.

Légyszi úgy válaszolj, hogy értsem, tehát ne írj szakszavakat.

Árban a legolcsóbb kategória, 15 ezernél többet nekem nem ér, mert nem vagyok képben ezen a területen és nem tudom mennyire fog megfelelni vagy mennyire lesz nehéz a használata.



2016. dec. 29. 18:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%

Sajnos 15 ezer az nagyon kevés érte. Életkorodat nem tudom, de abszolút nem vagy tisztában ezekkel a dolgokkal.


Nem megsérteni akarlak, de ezeken a sokaidon nevettem fel egy kicsit.:

-"..De ha a mostaniak aksija többet bír, akkor lehet lecserélem a régi mobilom. "


-"..15 ezernél többet nekem nem ér.."


Minimum háromszoros keretet kellene álldozz rá, mert ez semmire sem elég.

2016. dec. 29. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
15 ezerért még régen sem lehetett normális telefont kapni.
2016. dec. 29. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

- egy okostelefon nem bír 12 napot, kevés használattal is kb 2-3 nap

- 15000-ért nagyon gyenge telefonok vannak, de email nézegetésére megfelelnek

- be kell kapcsolni rajta a wifi-t, és akkor otthon fogja a netet, valamint utcán is, már ahol vannak ilyen pontok

- tabletbe úgy tudom nem kell SIM kártya, az úgy működik, de szerintem a telefonba se kell feltétlen, meg lehet tartani mellette a régi Nokiát telefonálni

2016. dec. 29. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:

Felejtsd el a témát. A célként megjelölt összegért leharcolt darabokra tudnál pályázni, amivel nem lennél beljebb.

Gondold el, ha valakinek jól működő és esztétikus megjelenésű mobilja van, olcsón hülye lesz eladni.

Ha olcsón látsz egy olyan készüléket ami új korában jó volt, az most biztos nem az. Vagy fájdalmasan lassú, valamilyen működési zavarral rendelkezik, vagy részlegesen le van zúzva, itt-ott repedt, törött. Van még két kategória. az egyik, amikor szép és jó, de 2 hét múlva letiltják.

A másik, ott is szép és jó, csak klón, azaz másolat. És amikor használnád, kiderül hogy csak a kinézete ugyanaz, a működése nem.

És még ezek kombinációi is előfordulhatnak.

2016. dec. 29. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Első válaszoló:, tudom, hogy nem vagyok tisztában, ez a kérdésemből is kiderül, azért kérdezek. Láttam, hogy vannak 15e alatt készülékek, itt van pl egy találomra, de tablet is van hasonló árban:

[link]


Ezen kamera és mp3 is van, pedig nekem ezekre nincs szükségem csak az email megnézésére. Semmi szuper funkció nem kell nekem. Légyszíves fejtsd ki mire kell, hogy elég legyen aminek 3xos ára van?


Második válaszoló: Légyszíves fejtsd ki mi az, hogy szerinted mitől normális egy telefon. Azért vagyok itt, hogy többet megtudjak róluk.


Harmadik válaszoló: Nos, akkor a mobilom mindenképp megtartom telefonálásra, de plusznak kellene készülék az emailjeimhez. Pont erre gondolok, hogy csak emailt akarok rajta nézni másra nem kell. Mire kell érteni azon, hogy gyenge, hamar lemerül vagy nehezen kap jelet a net?

2016. dec. 29. 18:57
 6/14 A kérdező kommentje:
Negyedik válaszoló: Nekem a legrondább mobil is jó, csak az emailjeimet akarom megnézni vele, az a lényeg nekem, hogy menjen, az esztétika, karcosság nekem nem számít. Viszont újba gondolkodok hasonlót mint fentebb belinkeltem, én is azt gondolom, hogy a használtak nem sokáig bírják. Kéz alól amúgy se merek műszaki cikket venni. Tehát műszaki szaküzlet legalsó árhatár.
2016. dec. 29. 19:10
 7/14 anonim ***** válasza:

Mondjuk attól normális, hogy megfelel a kor elvárásainak, mind hardver, mind szoftver szinten. És akár 2-3 évig is használható marad, nem kapsz tőle agyvérzést 2 héten belül.


Olyan ez mintha autót keresnél. Kaphatsz 150-ért Trabantot, de azért a mai világban mégsem azt ajánlaná elsőnek az ember.

2016. dec. 29. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:

A belinkelt mobilodról ez jut eszembe:

[link]

A célnak megfelel.

2016. dec. 29. 19:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 A kérdező kommentje:

Azért ezt az árkategóriát írtam, ki, mert max ennyit engedhetek meg magamnak és ez nem vicces. Ha nem működne a belinkelt telefon, akkor nem gyártanák. Van benne hardveresen egy 1350 mAh aksi, 1.2 GHz processzor sebesség, ezzel emailhez elvileg jónak kell lenni, bár nem ismerem, az okostelefonok fogyasztását, pl nem tudom az 512 MB RAM elegendő e benne ahhoz, hogy várakozás nélkül töltse be az email oldalakat vagy kell emailezéshez az 1GB RAM?

Az mindenképp jó, hogy SIM kártya nem kell bele. Megtartom a Nokiám telefonálásra és csak emailre használnám, ismétlem, más célra nem kell.

2016. dec. 29. 20:27
 10/14 anonim ***** válasza:
Ha csak emailre használnád, és más egyéb dolog hidegen hagy, akkor szerintem megfelelő az a telefon,amit linkeltél, feltéve, ha elég gyors, és használható a böngészője. Ha hülyeséget írtam,akkor majd úgy is kijavítanak, akik jobban értenek hozzá.:)
2016. dec. 29. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!