Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Félbe repedt a telefonom...

Félbe repedt a telefonom üvegfóliája! Mennyibe fog fajni?

Figyelt kérdés
A mai napon leejtettem az Iphone 6s-emet es a kepernyo vedo uvegfoliam elrepedt. GSM-re gondoltam, hisz ott helyben felrakjak nekem-oltari nagy szerencsetlenseg vagyok. Neztem interneten, de nem igazan talaltam uveg foliakat. Mennyibe fog kerulni kb a cserelese? 2000-2500 ft- on belul megvan?

#repedés #iPhone #üvegfólia #mileszmostvelem
2017. jan. 6. 15:48
 1/4 anonim ***** válasza:

"..oltari nagy szerencsetlenseg vagyok."


Nem értem miért szídod ennyire magad, teljesen normális eset, hogy az üvegfóliád betört az esés bekövetkeztében. PONT EZ A LÉNYEGE, hogy az törjön be, és ne a kijelző.


[link]

2017. jan. 6. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ja és nehogy azt mondd, hogy egy közel 200k-s telefonra sajnálod azt a 3-4 ezer Ft-ot, mert eldobom az agyam.
2017. jan. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Elso valaszolo: nagyon szepen koszonom😍 En is neztem ezt az oldalt, de nem tudom h vannak e abban a boltban, ahova menni szeretnek-az esik utba. Ezt a tipust ajanlanad? Mert en ugyan ettol a gyartotol, bar mar regen, de a gyemant fenyut es a mattot neztem.

Kettes valaszolo: tekintve h keszpenzben menne, mivel a hitelkartyamat anyamek kezelik, ennyit tudnek igy raaldozni. Alapbol eletveszelyben vagyok mostanaban-ez csak metafora- nem szeretnem megjobban kihuzni a gyufat.

2017. jan. 6. 16:16
 4/4 anonim ***** válasza:
Ebayről 500Ft-ből megvan postával ;) de pl. Bestbyteban 1500 korul láttam.
2017. jan. 6. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!