Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen mobiltelefont válasszak?

Milyen mobiltelefont válasszak?

Figyelt kérdés
A jelenlegi telóm kezd elavulni és rengeteg kellemetlen szituba hozott már,ezért úgy gondoltam,hogy ideje lenne váltani.Muszáj kiemelnem,hogy nekem nincs igényem több 100ezres készülekekre,én 40-50ezer körül gondolkodok.Szóval mit tudtok javasolni ilyen árban?
2017. jan. 14. 10:20
 1/5 anonim ***** válasza:
0%
Okostelefonból tudom ajánlani a Nokia Lumia készülékeket, illetve Androidos készüléből a Samsungokat tudom ajánlani azon belül az S3 felelne meg neked legjobban.
2017. jan. 14. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

S3? Az egy 5 éves telefon...

Lumia? Azoktól a Microsoft is próbál megszabadulni, és eddig sem álltak jól támogatás szempontjából.


Én egy Redmi 3S Prime-ot szereznék be az ilyesmi árban van, viszont tudásában és üzemidőben kimagasló.

2017. jan. 14. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 Alex Fly ***** válasza:
Ilyen árban a Samsung felejtős. Az S3 meg már régen elavult, semmivel sem lenne előrébb. A Xiaomi minden szempontból jobb választás.
2017. jan. 14. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Nekem nagyon felkelltette az érdekldésemet a Xiaomi,bár nem nagyon van neve a márkának,viszont úgy hallottam,hogy a piacon nagyon jó minőségű készüleket mutatnak fel.Én még a p8 lite-ra is gondoltam viszont ahogy nezten a redmi 3s hanem is sokkal,de jobb mint a p8 lite.Köszönöm az ajánlást!
2017. jan. 14. 13:23
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem P8 Lite van, probléma mentesen működik :D Tudom ajánlani ;)
2017. jan. 14. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!