Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Jók a sony xperia okostelefonok?

Zkk kérdése:

Jók a sony xperia okostelefonok?

Figyelt kérdés

2017. jan. 18. 15:10
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:
Attól függ melyik. Az én régi Xperia J-m egy nagy kalap szar volt, 6 hónap után lassult mint állat, de kibírt három évet a kis dög :D Akkor se tört be a képernyője ha akartad, és ezt imádtam benne nagyon. Ha mostaniakban gondolkodsz, mondjuk a Flagship kategóriában akkor kB legjobb választás. Az XZ iszonyatosan jó és erős telefon, az egyetlen Magyarországon elérhető telefon ami teljesen vízhatlan, USB Type C csatlakozója van és Snapdragon 820 van benne. Igaz, kicsit borsos az ára de ezt a pénzt szerintem megéri, bár a Samsung Galaxy S7 Edge eléggé tudna vetekedni vele, de én nagyon csípem a Sonyt a Stamina, a kis Alkalmazások (amik már sajnos nem léteznek) és a kamera apphoz elérhető 3D Alkalmazások miatt. Az Xperia X Performance is egy eléggé erős és kemény telefon, és nekem ez a design tetszik a legjobban, nem tudom miért nem ezt használta a Sony az XZ-nél is. Nem fogod megbánni azt sem ha Xperia X-et veszed mert tényleg jó telefonok és csak ajánlani tudom őket. Az összhang a PS4, a telefonok és a hangszórók között tökéletes, a Sony nagyon jó felé halad ebből a szempontból és másból is.
2017. jan. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!