Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Wow Fix It. Valakinek saját...

Wow Fix It. Valakinek saját tapasztalat?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Felrakattam a mobilomra ma ezt a csoda wow fix it-et. Gondoltam utananézek azert a neten, hogy mire adtam ki 4ezer forintot.

Nos hát igazi saját tapasztalatot/véleményt nem találtam róla, ezért arra gondoltam, megkérdezem tőletek.

Mennyi ideig bírja? Tényleg karc- és ütésálló lesz tőle a mobilom? Hogyan veszem észre amikor már nem hatásos?

Előre is köszi!

21/L



2017. jan. 19. 03:23
1 2
 1/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
8%
Ha tényleg komolyan azt kérdezed, hogy egy programtól fizikai változás áll-e be egy telefonban, akkor téged az életben még sokan és sokszor csúnyán át fognak verni.
2017. jan. 19. 07:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
89%

#1

szerintem ez nem szoftver

2017. jan. 19. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

A gyengébbek kedvéért: Ez egy folyékony kijelzővédő.


Nekem is folyékony kinelzővédő van a telefonomon. Egyelőre nincs rajta karc de annyira nem bízok benne. Csak azért ezt használom mert nem tudok hiba/buborék nélkül fóliát feltenni... És engem már a legkisebb pontatlanság is zavar.

2017. jan. 19. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Kedves elso valaszolo. Esetleg egy google kereses radfert volna h mirol beszelek mielott ilyen "kedves" valaszt irsz.

A Wow fix it egy folyekony kijelzovedo, amit rakennek a telora es elvileg karc es utesallo lesz tole.

Nem egy program, nem egy app. :D jezusom tudom hogy sok a buta ember ezen az oldalon de azert nem kell altalanositani, koszonom. A lefele mutato kezet megkaptad a valaszodra.


A tobbieknek pedig koszonom a normalis valaszt. En sem bizom benne igazan, 1 ev garancia is van ra, de abban sem hiszek. Felek h az elso esesnel osszetorik a mobilom..

2017. jan. 20. 22:42
 5/14 Koplárovics Béci ***** válasza:
1%
Tényleg nem kerestem rá. Bíztam benned. Nagyot nem csalódtam azért. Így, hogy nem szofver, hanem "hardver", ugyan kisebbet, de...
2017. jan. 21. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim válasza:
88%
Barátomnak vettem 7000 Ft ért, 3 hónapja volt fent, a zsebében betört a kijelző és karcos is volt, amit persze elvileg csak gyémánt tud megkarcolni. nem hiszem hogy a zsebébe gyémántok voltak :D:D:D
2017. szept. 11. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim válasza:
Nekem most decemberben lesz rajta 2 éve és tökéletes. Fél év után vettem a nagyobb kiadásból és a szemüvegekre, összes családi telefonra is tettem. Még a napszemüvegem is jól bírja, és ez nagy szó. Eddig mindig össze-vissza karcoltam. Csak ne lenne ilyen mo...k drága! :D
2017. szept. 27. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim válasza:
96%

Ez igazabol nem er semmit en megcsinaltattam ket hete mert balck friday volt es akcios ketto volt 10k megcsinaltattam noveremmel es mar egy het utan karcolodott es ma tort be a telefonom pedig a furdoszoba asztalrol esett a furdoszoba szonyegre nem egy nagy magassagbol (iphone 6s plus) es csereltethetek kijelzot szoval ez semmit nem er atveres az egesz

15/L

2017. nov. 30. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
100%

Sziasztok!


Kb egy hónapja tették rá nekem ezt a fix it-et pár napja hajoltam le bekötni a cipőm és kicsúszott a zsebemből a telefon a parkettára és betört a kijelzőm úgyhogy ennyit erről. Semmit nem ér senki ne csináltassa meg. Iphone 7 em van és előtte volt kijelző cserém úgyhogy örültem.

2017. dec. 16. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 Marylou71 válasza:

Sziasztok!

Egyik leírás és teszt sem tartalmazza azt, hogy az üveget törésállóvá teszi...

2018. jan. 20. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!