Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok...

Milyen telefont ajánlotok 75ezer Ft-ig?

Figyelt kérdés
Főleg zenehallgatásra, képkészítéshez és netezéshez meg néha játékhoz kellene. (80k még belefér).

2017. jan. 19. 16:54
1 2
 1/14 Somogyi Béla válasza:
0%

szerintem használtan erdemes ennyi penzert vasarolni... vagy iphone 5s vagy samsung galaxy s5

de most ugy tudom az euronicban leárazás van pont ma láttam egy akciót (huawei p8 lite) elég jó kis telefon 8 magos processzorral és 2gb rammal valamint 16 gb belso memoriaval es ez bovitheto.(50.000 ft) itt egy link ha érdekel: [link]

2017. jan. 19. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
28%
Sony Xperia XA. Szerintem eléggé jól néz ki, és a te követelményeidnek megfelel. Játék megy rajta rendesen, előlapi kamera csodálatos, akkumulátor idejét míg nem teszteltem. Ha szánsz rá még 5 ezret (80 ezer) akkor Samsung Galaxy A5 2016. Na ez az ami a középkstegória szörnyetege, ebben az árkategóriában jobb telefont nem igen találsz, max használtan. Gyors, szép, Samsungtól megszokott gyönyörű Super Amoled kijelző, jól optimizált rendszer. Igaz, egyik gyártónak sem sikerült még olyan jó akkumulátor optimizáló funkciót csinálnia mint a Sony, mert a Stamina mód nagyon hasznos és nagyon megnöveli az akkumulátor élettartamát. Szerintem az A5-öt vagy az XA-t válaszdd, nem fogsz bennük csalódni. Üvegfólia (szerintem a legjobb az XPROtector Tempered Glass, nekem bevált) ajánlott, mert ugye nem hiszem hogy törött telefonnal akarsz járkálni :D Huaweit szerintem ne vegyél, én kipróbáltam, a sima P8 elég lassú volt. Képernyőkímélőről a kezdőképernyőre ugorva belassult, és hát ez már nem egy hű de szuper dolog. Vernee, Xiaomi... Ezeket szerintem hagyd, nekem csak rossz tapasztalataim vannak ezekkel, nem nagyon ajánlom. Hiába az a sok jónak látszó feature, ha a hibák elnyomják.
2017. jan. 19. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
A kínai telefonok nem olyan rosszak, de ennyiért a nagyobb márkákból érdemes választani.
2017. jan. 19. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:
Lg g3? Vagy a felx 2 esetleg ha mar sony akk z2,z4 vagy m5? Lattam a sonyt amit irtal nem ink snapdragon procival kene nezni? Esetleg a huawei gx8 vagy lumia telefon?
2017. jan. 19. 22:39
 5/14 anonim válasza:
Nekem Sony z3 telóm volt eddig, nagyon meg voltam elégedve vele, nagyon szép képeket készít, egyszer sem laggolt. Most váltottam az új Sony Xz-re és Ez is szuper.
2017. jan. 20. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
A z3 csak az a baj h 100k folott van :(
2017. jan. 20. 14:40
 7/14 anonim ***** válasza:

Ennyiért nagyon jó ár/érték arányú xiaomik vannak. Aki azt írja, hogy rossz tapasztalata van az még életében nem használt ilyen telefont huzamosabb ideig.

Az Mi4 C vagy a Redmi 4 note modellek beleférnek ebbe az árba.

Állandó szoftver frissítés, megbízható működés. Lassan három éve van xiaomim és sosem volt jobb telefonom. Pedig elég igényes vagyok a telefonokat illetően, és dárga közép-felső kategóriás készülékeket keresek mindig. A következő telefonom is az lesz az már tuti. Ezt valamiért nem akartam lecserélni. Az Mi 4 és az 5 nem nyerte el a tetszésem, viszont az 5S-t már megpróbálom. :)

2017. jan. 20. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
Zuk (lenovo) Z2, snapi 820, jó támogatás. 60 ért is adják már neten.
2017. jan. 21. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim válasza:
Van egy iPhone 5s-m, egy hónapos, vettem rá 13-t töltös tokot meg fóliát, 70-ért eladó...
2017. jan. 23. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

"még életében nem használt ilyen telefont"

Ez típustól függetlenül hülyeség. Lehet, hogy neki tényleg nem működött, akkor mi van? Jól esett egy kicsit beleszólni?

2017. jan. 23. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!