Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont ajánlotok...

Milyen telefont ajánlotok 75ezer Ft-ig?

Figyelt kérdés
Főleg zenehallgatásra, képkészítéshez és netezéshez meg néha játékhoz kellene. (80k még belefér).

2017. jan. 19. 16:54
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Számomra a Sony nyerte el a tetszésemet. Mindig is sokat használtam a telóm játékra, internetre, még wordre is no meg fotózásra. Mindent tökéletes tesz- lassulás nélkül.

Már tudom, hogy ha eljön az ideje a következő telefonom is a Sonytól lesz.

2017. jan. 23. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
A Sonyk sajnos drágák a tudásukhoz képest.
2017. jan. 23. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:
Írtad a G Flex2-t ami király, csak ki kell fogni egy olyat aminek nem sárgul a kijelzője. Én nem tapasztaltam túlzott melegedést, eddigi legjobb telóm.
2017. jan. 23. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

#12: egy telefonnál nem csak a tudást fizeted meg (legjobb példa Apple), illetve más kérdés, hogy kinek mi a drága.

Amúgy nekem kb. ugyanolyan tudású Sonym és Huaweim is volt, de a kezelőfelület, a gyártó viszonya a felhasználókhoz, és a sok egyedi app miatt nekem a Sony mindig közelebb fog állni a szívemhez.

2017. jan. 24. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!