Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » ""Gazdagok"" ti vennétek...

""Gazdagok"" ti vennétek kínai-kínai telefonokat?

Figyelt kérdés

Ugye az ilyen modellek vásárlói vagy nem engedhetik meg maguknak a drágább csúcskészülékeket, vagy nem akarnak többet költeni...


(Ha valakit megsértettem sajnálom, de érdekel, hogy az olyan emberek akik hozzászoktak, hogy az ismertebb gyártóktól vesznek telefont, vennének-e kínai-kínai telefonokat, úgy ha megengedhetik maguknak, hogy drágább telefont is vehetnek)


Pl: Xiaomi, OnePlus, Huawei, stb stb

[kínai-kínai: Minden telefont Kínában gyártanak, ez nem kérdés, viszont ebben az esetben maguk a kínaiak]


Válaszokat köszönöm!


2017. jan. 24. 16:39
1 2
 1/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
100%

Most az van nekem is, pedig márkásak voltak mindig is.

Most Meizu-m van, nagyon jó és sokáig bírja az akksija, de ez azért jó márkának számít ott kint is. Persze, ha javítani kéne, akkor nem tudom mi van, de tud mindent ami nekem kell.

2017. jan. 24. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

Ma olvastam, hogy Trump legkedvesebb telefonját kukázta.!!


Nem biztos, hogy a legdrágább lesz a legjobb! :)))

2017. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
100%
Én azt veszem meg, ami ár-érték arányban jó. Attól, hogy vmi márkás, még nem biztos, hogy jó pl. iPhone. Én huaweit vettem, mert annyit tud, amennyit ér és amennyire nekem szükségem van.
2017. jan. 24. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Van az a mondás, hogy csóró vagyok ahhoz, hogy olcsó szart vegyek. Ez bizony a noname kacatokra teljesen igaz - nyilván nem a Huawei, xiaomi, oneplus és meizu kvartettre célzok ezzel.
2017. jan. 24. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk az ilyen noname márkákat, mint például Leagoo meg Ulefone én is kerülöm, kell is, hiszen ki tudja milyen minőségűek, de például nálam nem a márka legfőbb tényező! Mindegy, hogy mindenki számára ismert, mint például a Samsung, vagy csak a mobilos körökben mozgók ismerik, mint például a Xiaomi, lényeg hogy ár-érték arányban megérje, és elégítse ki az igényeimet! Ergo nem fogok soha iPhone-t venni, csak mert az "milyen menő"!
2017. jan. 24. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
31%

Semmiképpen sem vennék ilyen noname telefonokat (meglehet kövezni, hiába mondják sokan jogs jók) ezalatt értendő nálam még a huawei és tarsai is.

Régebben csak Samsungjaim voltak (tudom ez koreai..)

Mostanság csak Apple

Utolsó samsungom egy Note 1 volt szóta pedig csak Apple (iPhone 5s 6s+ és most 7+

Tehát összegezve nem vennék ilyen kínai/japán noname "csodákat" még ha 12 magos 5 ghz es processor és 10 gb ram sem lenne "bennük Papiron"

2017. jan. 24. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:

Kérdező: ez is Xiaomi - [link]

A 300.000 Ft-os cetli nem arról árulkodik, hogy a kevésbé tehetős réteg engedhetné meg magának.

Ez meg egy Huawei - [link]

Ja és a jó kínai márkák közül a Meizut kihagytad. :)

Úgyhogy ők is tudnak a tehetősebb rétegnek is telefonokat gyártani.

2017. jan. 24. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 Ypszilon1980 ***** válasza:
Tudnak, így van, csak az a probléma, hogy általában az ember úgy választ telefont, hogy a tudáshoz képest a legalacsonyabb árut, mint ahogy régen én is. Persze senki sem szeret sokat költeni ilyesmire, de azért azon elgondolkodnék, hogy ha csúcskategóriást akarnék venni, akkor inkább Iphone. Nem vagyok Iphone párti és nem is szeretem az IOS-t, de azért sokszor sokkal stabilabb. Egyedül a kijelzőjük kicsi, ami zavar, és hát androidosban azért sokkal olcsóbban tudsz venni pl. 5"-ost, vagy 5.5"-ost, Iphone-nál inged gatyád rámegy és sok szoftverért fizetni kell. De ez csak az én véleményem, egyébként dizájnra nagyon bejön az Iphone. A kínai olcsóbb, középáru telefonok közül is vannak jók, csak mindegyiknek van valami apró hibája, ami néha idegesítő, de ez ezzel jár.
2017. jan. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:

Én jelenleg iphone tulaj vagyok, de vissza megyek androidra (csak ott eddig csak középkategóriás telefonjaim voltak)

Csak ugye most feltört sok kínai-kínai is, meg mostanában új fogalomként behoznám a kínai-kínai-kínait is pl LeTv meg társai :D


Ha jól tudom most a csúcs a kínai-kínai között a OnePlus3, meg a Xiaomi Mi Mix, viszont nem tudom, hogy ezek közül érdemesebb lenne venni vagy mondjuk egy új samsungot pl majd a 8-at


Köszi a kommenteket amúgy, mindenkinek ment a zöld!

2017. jan. 25. 13:19
 10/12 Ypszilon1980 ***** válasza:

Elvileg a Samsung új mobilja jó lesz, de reméljük az már nem a robbanós fajta.

Xiaomi-ra jókat mondanak, az én Meizum-ra is jókat írtak, szóval ezeket simán megveheted. Apró hibái lehetnek természetesen mindegyiknek.

Egyébként miért cseréled le az Iphone-t?

2017. jan. 25. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!