Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » A telefonom nem fogadja el a...

A telefonom nem fogadja el a jelszót, mit tegyek?

Figyelt kérdés
Nem állítottam át. Tudom, hogy jelszavakat mindig elfelejtek, ezért fel van írva. Próbáltam máshogy beírni, pl. kicsi betükkel de nem fogadja el. Azt meg nem akarom elhinni, hogy ha már vagyok olyan hülye hogy megváltoztatom akkor nem írtam fel... Huawei P9, mindig az ujjlenyomatot használtam, de újra kellett indítanom a készüléket. Mit lehet tenni?

2017. jan. 30. 19:44
 1/7 anonim válasza:
Ilyenkor ki lehet kòdoltatni, ha jól tudom 5000 ft.
2017. jan. 30. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
faktorizás :-D
2017. jan. 30. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 bp1985 ***** válasza:
Persze. Napi 30 alkalommal beírod, meg fel is van írva, a telefon meg nem fogadja el. Kérlek mesélj még.
2017. jan. 30. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszi akkor hnap beviszem szervízbe. De miért történt ez?
2017. jan. 30. 21:02
 5/7 anonim ***** válasza:
Ha átnézed a napi "mobiltelefonok" listát" legalább öt ilyen van: "Elfelejettem, az öcsém felejtette el, anyukám telefonját szeretném megcsinálni, magától romlott el" stb...
2017. jan. 30. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
A szervízben is csak faktorizni tudják, azt amit te is megcsinálhatsz otthon. És még pénz is.
2017. jan. 31. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Téves. A faktorizás (de amúgy factory szóval tök mindegy) nem segít android 5.1 vagy újabb rendszerek esetén (vannak kivételes telefonok). Ilyenkor újra is tolhatod a romot akkor is kérni fogja a google jelszót. Úgyhogy szerviz. Én meg tudom javítani, de a sok nokedli és a rendszer érdektelensége miatt sanos nem áll módomban megírni, hogy hogyan kell! Lehet lepontozni, de amig az oldal zöme nem úgy használja a pontozós rendszer, ahogy kéne addig én is így állok hozzá!
2017. aug. 21. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!