Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vesznek az emberek...

Miért vesznek az emberek IPhone-t?

Figyelt kérdés

Ugyanannyit, vagy kevesebbet tud, mint mondjuk egy Samsung Galaxy, de 50.000Ft helyett 250.000Ft.

Zenéket vagy pénzért, vagy pedig nagy nehezen átkonvertálva lehet csak rárakni.

Mi értelme van? Szerintem csak egy túlárazott semmi.


2017. jan. 31. 17:41
1 2 3
 1/24 anonim válasza:
42%
Igen, valóban csak egy túlárazott divatsz*r. Viszont az Apple marketingjének hatására a sok hülyegyerek ettől érzi magát "menőnek".
2017. jan. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
29%
Azért mert ha telefonálni akarok akkor nem tudom megvárni amig a xardroid beindul.
2017. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
58%

Nekem azért van, mert sos kellett este 9 kor a nyaralás alatt a tönkrement teló helyett, választhattam SE vagy a dupla annyiba kerülő Samsung S7 közt


Egy rohadt nagy előnye van a vén öreg isten kiegészítőt meg lehet venni hozzá

2017. jan. 31. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
77%

"Ugyanannyit, vagy kevesebbet tud, mint mondjuk egy Samsung Galaxy, de 50.000Ft helyett 250.000Ft. "

Viccelsz, ugye?

50K-ért milyen Samsungot kapsz? J3-at? Egy ugyanannyiba kerülő Xiaomi szénné alázza azt a túlárazott vackot.

Az iPhonet elsősorban a stabilitás miatt veszik az emberek, illetve azért, mert időtálló.

Hasonlíts össze egy 5S egy akkor Samsung flagshippel. Melyik használható még a mai napig is? Megsúgom, nem a Samu...

Persze Android fronton is vannak olyan márkák szerencsére, ahol a támogatást nem azért igérgetik, mert jól hangzik (Xiaomi, OnePlus, illetve Nexus telefonok)

2017. jan. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
65%

Az Apple termékei nyilván stabilabbak, ciki is volna, ha nem tudnák egyetlen új szériára optimalizálni a rendszert, de aktív turkálás és pár szoftverupdate után az iOS is be fog lassulni.


De ha Android fut egy készüléken, nem kell annak lassúnak és laggosnak lennie emiatt. Nekem már évek óta Androidot futtató telefonjaim vannak, sosem voltak a gyorsasággal nagy bajaim.


Hogy miért veszik az iPhone-t? Kevés ember van, akinek erre ép indokokkal és érvekkel alátámasztott válasza van. Leggyakrabban a "mert menő" és mert az "Android lassú" válasz hangzik el, és valljuk be, ezen indokok se nem igazak, se nem erősek.

2017. jan. 31. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Szerintem sem lassu az Android, nem ertem miert mondjak ezt egyes valaszolok. Semmi bajom nem volt eddig az Androiddal.

50 ezerert is meg lehet venni pl. a legujabb Samsung Galaxy A7-et, mivel rengeteg szolgatato hirdet viszonylag olcso elofizetesek melle kedvezmenyes telefont.

Bezzeg az IPhone-ra soha nincs kedvezmeny.

2017. jan. 31. 18:37
 7/24 anonim ***** válasza:

Yah, hogy szolgáltatós, értem :D

A szegény embereket baromi jól megtudják venni a szolgáltatók ezekkel a csomagokkal, de hiába, ha az árért kínált telefon még mindig nem éri el egy hasonló árú Xiaomi szintjét :/

Azt meg megnézném, hogy az A7 mennyivel lenne jobb egy iPhone 7-nél.

2017. jan. 31. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 A kérdező kommentje:
De mi ez a Xiaomi, amit ennyire mondasz? Sosem hallottam róla. Ha ennyire jó, akkor hogyhogy nincs meg benne a szolgáltatók kínálatában?
2017. jan. 31. 18:55
 9/24 anonim ***** válasza:

-Sokan azért veszik mert nem értenek hozzá, de az apple marketingének a hatására és azért mert általában az iPhone menőnek számít azt veszik. (És az árából is arra lehet következtetni hogy nem lehet rossz.)

-Vannak akik csak azért veszik mert menő.

-Van aki azért veszi mert egyszerű, és az összes apple terméke együtt tud működni.

-Vannak az elvakult apple fanok akik nem ismerik és nem is akarják megismerni a többi gyártó termékét.

-Van az egyéb.

2017. jan. 31. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
Kérdező, te egy kibszott troll vagy, a xiaomiről még a 81 éves nagyanyám os hallott
2017. jan. 31. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!