Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Miért vesznek az emberek...

Miért vesznek az emberek IPhone-t?

Figyelt kérdés

Ugyanannyit, vagy kevesebbet tud, mint mondjuk egy Samsung Galaxy, de 50.000Ft helyett 250.000Ft.

Zenéket vagy pénzért, vagy pedig nagy nehezen átkonvertálva lehet csak rárakni.

Mi értelme van? Szerintem csak egy túlárazott semmi.


2017. jan. 31. 17:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:

Én visszaválaszolok:

A kérdező vagy aki rátalál a kérdésre lehet hogy tudni szeretné hogy neki megérné-e Iphonet venni, mert nem érti mi a jó benne de azt látja hogy sokan veszik.

2017. febr. 1. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

az is lehet, de ez a ritkább eset. a legtöbb ilyen kérdést azért teszik fel, mert várják h az ájfon vs droid fanok egymásnak essenek. bár nem értem annak is mi értelme.

aki venni akar és azért kérdez rá, az eleve úgy szokta feltenni a kérdést,hogy "ájfont szeretnék venni, szerintetek jól teszem?" vagy ilyesmi

2017. febr. 1. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
Az iPhone zsír!
2017. febr. 2. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
Sose volt jó az iPhone viszont cserébe legalább működik az ügyfélszolgálata. Ezért veszik az emberek és én is. De már nem.)
2017. dec. 9. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!