Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » 2017-ben megéri a Lumia 650?...

2017-ben megéri a Lumia 650? (33e)

Figyelt kérdés

2017. febr. 4. 20:09
 1/6 anonim válasza:
36%
nem
2017. febr. 4. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Nem várok el tőle nagy dolgokat csak annyit hogy legyen szép, kezelhető és ne legyen rá jellemző a fagyás, akadás. :)
2017. febr. 4. 20:11
 3/6 anonim válasza:
36%

Szia!

Ne vegyél windows telefont, ha lehet.

Nekem lumia 640 van, de nem vagyok elégedett a winphoneokkal.

Nincs youtube (csak m.youtube.com), snapchat, az instagram lefagy, kilep, a facebook elég basic (nincsenek a reakciok, csak a like gomb), messengeren nem lehet hivni, videozni, kepet kuldeni is csak egyesevel lehet kldeni, ha tudsz mert nekem mindig kilep olyankor.

Egyébként nekem sokszor nem mukodik a vaku, van hogy lefagy a telefon és elkezd rezegni és fél órán át csak rezeg. Persze ha kiszeded az akksit, akkor abbahagyja.

Egyébként semmi baj nincs vele, csak arra nem jó, amire egy okostelefon kéne.

2017. febr. 4. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
28%
Nagyon rossz. Volt olyan telefonom.
2017. febr. 4. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
47%
640 xl em van jelenleg is... Mindennapi használatra( facebook,messenger, telefonálás és livestream nézésére) teljesen alkalmas. Persze hiányzik a youtube app, de! így ezerszer kevesebbet fogyaszt osztálytársaim samsung s6-7 je kibír egy/ fél napot az enyém átlagosan 2 de ha kevesebbet használom 4 napig nem töltöm. A kamera kifogástalan közel 4kban tudok képeket készíteni az előlapi kamerám is jó. Tehát lehet szidni a windows-t de valójában csak sokat akar a szarka... 59e ért vettem egy éve semmi baja ennyiért droidosban valami ócskát tudtam volna venni és azóta kellett volna egy új mert belassul. De olvass utánna fórumokon megéri!
2017. febr. 13. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Én egy hete vettem 35-ért és nagyon szép és jó is. Előtte is lumiám volt az 3 évig volt kifogástalan állapotban, amíg ki nem verték a kezemből az utcán és szarráment. Ne hallgass az appos reklamálókra, hogy így nincs meg úgynincs.


De miért is kéne olyan szarság, hogy "csütörtökön jó név az Ödömér?"

És hasonló idióta appok??

Teljes értékű win10 van rajta, full office-al, időjárás, email kliens, facebook, mittudomén még...

2017. febr. 27. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!