Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Megéri windows 10 mobile-ra...

Megéri windows 10 mobile-ra váltani?

Figyelt kérdés
Régebben használtam a 640xl-emen de akkor szerintem még túlságosan optimalizálatlan volt és teljesítményromlást is láttam a telefonomon. Ezért kérdezem, hogy mostanra már érdemes telepíteni?

2017. jan. 23. 20:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ.. Én frissítettem, de az akkuidőm három nap helyett egy lett. A navigációm elveszett, ez az új engem bevitt honvédségi területre. A kamera értékelhetetlen. Visszaraktam a 8.1-et. Szóval nekem nem vált be. De lehet azóta tudtak vele kezdeni valamit.
2017. jan. 23. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Mikor frissítetted?
2017. jan. 23. 21:01
 3/9 anonim ***** válasza:
Android/ios helyett nem éri meg.
2017. jan. 23. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 AntZ ***** válasza:
Lassan egy éve frissítettem windows 10-re. Nem mondom, hogy nem voltak vele problémáim, de alaphelyzetbe állítottam és onnatól jól működik. Nekem is ette az akkut, a háttérben futó alkalmazások miatt. Na itt kell rendet vágni, mert ezek eszik a legjobban az akkut. Block & filter, insider, msn időjárás, messenger, microsoft kapcsolatok, microsoft messaging, microsoft telefon, névnaptár, posta és naptár, callsmsfilter. telefonfrissítés, csak ilyenek maradjanak bekapcsolva. Ha utólag töltesz le az áruházból alkalmazást, az alapból be van kapcsolva itt, tehát pl. egy játék ne akarjon a háttérben futni, ha nem használod. Mostanában kb. havonta jönnek csak frissítések, talán lehet azt mondani lassan beérik.
2017. jan. 24. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

nekem a 930 jól muszikál. Akku idő attól függ mennyit netezek avagy kamerázom.

Képek jobbak lettek vele mint 8.1en.

Már nincs fagyás avagy újdaindulás sem.

2017. jan. 24. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Megkérdezhetem, hogy nektek melyik buildszám van fent? Ma feltelepítettem 10.0.14393.693-ig de tovább nem engedi.
2017. jan. 24. 14:59
 7/9 anonim ***** válasza:
Első vagyok, én rögtön, ahogy hivatalosan elérhető lett. Azért is írtam, hogy azóta fejlődhetett. Összegezve, én féltem az akkuidőmet meg a fent írt alkalmazás problémák miatt már nem látom értelmét. Meg, nekem nem számít, hogy 8 vagy 10. A 10 külsőre tetszik. De mivel a legfontosabb a Here Maps, és az nem lesz rá, én már nem váltok. Ha mégis, akkor már telefont is, és akkor alma.
2017. jan. 24. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Here maps heyett ott a térképek alkalmazás

Illetve én Wazet használok. Igaz nem megy offline.

A többi app szépen fejlődik, míg 8-on már nem

...393.693 az utolsó bulid.

2017. jan. 24. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Elhiszem :) De én már csak a Here-hez ragaszkodom. Meg belegondolva, nekem ezen nem volt jó. Kísérletezni most nincs időm. Van 15 app, amit aktívan használok. Most arra nem térnék ki, hogy amire nekem szükségem lenne még, azt egyik platformon sem csinálták meg. Viszont Winphonom a métretei miatt már nem lesz, ez meg még 2 évig talán húzza. Arra nem frissítem. Talán ha lenne 4" körüli képernyőmérettel..
2017. jan. 25. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!