Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Melyik telefont lenne erdemes...

Melyik telefont lenne erdemes megvenni?

Figyelt kérdés

Üdv a közeljövőben tervezem hogy telefont fogok vasarolni a keret kartyasan kb 50000Ft

es ezeket a telefonokat neztem ki:

Microsoft Lumia 550

Microsoft Lumia 650

Samsung Galaxy J3 2016

Sony Xperia E5

Jelenleg androidosom van es nemtudom hogy melyiket lenne erdemes megvenni? (mivel szeretem az androidot bar neha az agyamra is tud menni de uj platform kiprobalasa fele is nyitott lennek) mivel mar probaltam lumiat is es annyira nem volt rossz meg be is jott azert valamennyire csak hat nemtudom melyiket vegyem majd meg?

appokat nezegettem hogy mik vannak a windows mobile 10re mivel a pc-men is windows 10 van igy meg tudtam nezni az aruhazon keresztul hogy mik vannak ra es eddig amiket androidon hasznaltam minden lenne ra elvileg.

Erveket illetve ellenerveket szivesen vennek hogy melyiket lenne erdemes megvenni ezek kozul illetve tapasztalatokat is (ha van ezek kozul valakinek valamelyik) akkor szívesen vennem azt is!

Koszonom a segitseget elore is! :)



2017. febr. 6. 21:37
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Galaxy j3 nem ajánlom mert csak 8 gigabájtos belső tárhely van benne, ebből 6 gigabyte ot elfoglal a rendszer, így neked 2 marad ami minimális.


Sony telefonnal nincs tapasztalatom de szerintem hogy ha akarsz egy sonyt akkor az XAt válaszd mert az szerintem szebb


Lumia telefonok közül szerintem mind jó választás de lehetőleg olyat válassz omni Windows 10 es, mert a windows phone8.1re egyre kevesebb az alkalmazás.

2017. ápr. 27. 20:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 A kérdező kommentje:
J3at vettem mar kb 2.5 honapja megvan es senmi baja illetve a 8gb belso tarhelybol majdnem 4gb szabad ami nem olyan rossz szoval en meg vagyok vele elegedve
2017. máj. 4. 12:29
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!