Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Milyen telefont vegyek (2017)?

Milyen telefont vegyek (2017)?

Figyelt kérdés
Szülinapomra választhatok egy telefont. Most egy Huawei P8 am van. Ar maximum 150000 legyen. Ami fontos hogy jó kamerája legyen és aksija. A márka lényegtelen de ne valami kínai fostalicska. 14/f

2017. febr. 7. 16:16
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
Inkabb az a szanalmas hogy leallsz vitatkozni 1-2 szón es meg melle kitalalsz olyanokat hogy irogatok neked jat azert ez mar eleg off xd
2017. febr. 7. 22:19
 12/15 anonim ***** válasza:
39%
Vagy inkább az a szánalmas, hogy azt a választ nem én írtam. Ha megnézed, még a százalék sem ugyanaz. És te álltál le vitatkozni. Én leírtam valamit, (ami úgy látszik, igaz, mert nagyon szíven ütött), amire te reagáltál.
2017. febr. 7. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
64%

Samsung galaxy A5 2017

Minden tekintetben jó telefon: erös (majdnem s7 erősségű), jó kamera, nagy aksi, könnyen kezelhető, bővíthető memória, stb

2017. febr. 20. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
64%
Az A5 2017 tényleg jó választás lehet, és még egy S6-on is elgondolkoznék. Vagy esetleh egy Huawei P9-en. A Oneplus 3T is nagyon ott van, ár érték arányban talán a legjobb. És a Xiaominak is vannak jó készülékei. Az iPhonet kizárólag az üzemideje miatt nem írom, de SE, vagy a 6-os már nagyon jó. A 6S-röl nem is beszélve. És ha használt is szóba jöhet, akkor Samsung Galaxy S7
2017. febr. 21. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
Samsung Galaxy S7 most a legjobb választás ilyen árban. ( szerintem :)
2017. jún. 5. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!