Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Van-e valakinek tapasztalata...

Zeamays kérdése:

Van-e valakinek tapasztalata a Samsung Galaxy Tab A6 (SM-T585 típus,2016-os) tablet használatáról?

Figyelt kérdés

2016 októberében vásároltam, mert nagyon meggyőző paraméterekkel rendelkezik. Nagyon tetszik az eszköz, úgy a kivitelre, mint technikai tudásra vonatkozóan.

Sajnos 3 hónap alatt csak két hónapig örülhettem neki, mert a vételtől számítva 2, 3 hét múlva már szervizbe kellett küldeni, mivel az USB port nem érzékelte az OTG kábelt, így nem tudtam használni sem az egeret, sem a különbőző perifériát. Ezen túlmenően kikapcsolt állapotban nem jelent meg az akkumlátor képe, így nem volt látható a töltöttségi állapot!

1, 1 1/2 hét után visszakaptam és tökkéletes volt, DE CSAK 1 hétig, mert újra jelentkezett ugyanaz a hiba. Ez 3 esetben ismétlődőtt meg rövid időn belül, így csereutalványt kaptam és azonos SM-T585 típusú készülék boldog tulajdonosa lettem!!!

Az örömöm nem sokáig tartott, mert közel 2 hét után szintén nem tudtam használni az egeret, ami számomra szükséges, mert idős, kissé reszkető kezű vagyok és nélküle nem tudom rendeltetésszerűen használni.

Nem az OTG kábelem sem az egerem rossz, mert a laptopomon tökéletesen műkődik. Amig érzékelte az egeret, addig pendrivert is tudtam csatlakoztatni.

Tudtok valami használható tippet adni, illetve akinek van az nem tapasztalt ilyen problémát?

Azért kérek itt is segítséget, mert a Samsung ügyfélszolgálathoz szégyellek fordulni, mert a szervizük a TMX nem minősítette egyszer hibásnak a készüléket, de mikor visszaküldte már volt egy ideig...



#tablet #Samsung #USB-OTG kábel
2017. febr. 9. 00:54
 1/2 anonim ***** válasza:
Ne Samut vegyél. Én kinából hozattam Cube tablettet, már egy éves és tökéletes. Ráadásul akkor 42 ezer volt.
2017. febr. 9. 03:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Kedves Válaszíró!


Örömmel tájékoztalak benneteket, hogy az SM-T585-ös tablet legutóbbi szoftver frissítése óta, tökéletesen működik az OTG csatlakozás is!


A Bluetooth-on keresztül csatlakoztatott egér is tökéletesen funkcionál!

2019. szept. 25. 20:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!