Kezdőoldal » Elektronikus eszközök » Mobiltelefonok » Nem lehetne az okostelefonok...

Nem lehetne az okostelefonok gyártóit kicsit "helyrerakni" már?

Figyelt kérdés

Ahogy olvasgatom a kérdéseket, egyre több a kérdés, amiben betűtévesztések és egyéb hibák vannak, ami a csodálatos okostelefonok automatikus javítórendszerének köszönhető. Néha egy szó helyett egy teljesen más, értelmes szó van. Ez sokszor nehezíti a kérdés értelmezését, de mindenképpen elvonja a figyelmet magáról a kérdésről. A kötözködni vágyók könnyebben találnak valamit, amibe beleköthetnek, stb.


Felháborító, hogy átveszik a világuralmat a kikapcsolhatatlan automatikus javítóval rendelkező, rosszul megírt, a felhasználók igényeit figyelembe nem vevő "okos" szoftverek. Én szerencsére nem használok ilyet.



2017. febr. 12. 23:16
1 2
 11/11 Wadmalac ***** válasza:

Én sem szívesen gépelek érintőképernyőn. Még prediktív bevitellel is lassabb vagyok, mint fizikális tasztatúrán.


De hagyományos billentyűzeten több hibát vétek. Főként betű-felcseréléseket, amit visszaellenőrizve nem mindig veszek észre. A prediktív gépelés az ilyeneket 100%-ban szűri.

Ami hibákat meg a prediktív bevitel ejt, főként szócserélések vagy félreragozás, azt könnyebben kiszúrom és javítom.

Összességében prediktív bevitellel lassabb vagyok, de kevesebb hibával.


Az biztos, hogy az érintőképernyős gépelés agyamra menne prediktív funkció nélkül. Utálok lassú lenni.

2017. febr. 21. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!